کتاب سرمایه گذار موفق در املاک و مستغلات

6 گام طلایی برای تبدیل شدن به یک سرمایه گذار موفق در املاک و مستغلات

5 از 1 نظر

کتاب‌الکترونیکی

حجم دانلود: 4.3 مگا بایت
صفحات کتاب : 224

خلاصه کتاب سرمایه گذار موفق در املاک و مستغلات

تبریک و خوش­ آمد می­ گویم که در حال استفاده از کتاب تمرین برنامه سرمایه­ گذاری در حوضه املاک و مستغلات پدر پولدار هستید!

از کارشناسان مختلف و مشاوران پدر پولدار شنیده ­اید و می دانید که چگونه باید در عمل بیرون رفته و به دنبال ملک باشید. حال، در این کتاب تمرین با ابزارهای مفیدی آشنا خواهید شد که در فرآیند سرمایه گذاری در املاک و مستغلات از نقطه شروع، تا اتمام نخستین معامله و سپس مدیریت آن ملک، راهنمایتان خواهد بود.

کتاب تمرین شامل فرم ­هایی است که مورد نیازتان خواهد بود از جمله: چک لیست ­ها، برگه­ های تمرین، تعاریف و توضیحاتی که برای طرح ریزی دوره به شما کمک خواهد کرد.

ابتدا نگاهی اجمالی به 6 مرحله تبدیل شدن به یک سرمایه­ گذار موفق در املاک و مستغلات که پدر پولدارم به من آموخت می­ اندازیم. بخاطر داشته باشید این فرآیند و نه خود ملک است که شما را ثروتمند می­ کند.

1.تصمیم بگیرید که یک سرمایه­ گذار شوید. شما باید احساس تعهد کنید و اهداف خود را بشناسید.

2. منطقه­ ای را بیابید که بر روی آن بتوانید متمرکز شوید. اگر در شروع کار هستید، به سراغ منطق ه­ایی بروید که با آن آشنایی دارید و یا اینکه در نزدیکی شماست.

3. ملکی را بیابید که با شرایط شما جور باشد. با آموختن فن ارزیابی دارائی ها(املاک)، قادر خواهید بود تا معامله خوب و بد را از یکدیگر تشخیص دهید.

4. درمورد ملک مذاکره و چانه­ زنی کنید. پس از تجزیه و تحلیل ارقام، شما آمادگی پیشنهاد دادن، مذاکره و چانه­ زنی و نهایتا حصول توافق را دارید.

5. معامله را بصورت یکپارچه انجام دهید. ضروری است از جمع آوری اطلاعات تا تامین مالی و نهایتا انتقال سند و ساکن شدن جزئیات فنی را دنبال کنید.

6. ملکتان را مدیریت کنید. دید منفی نداشته باشید. این بهترین راهی است که با آن می توانید بیشتر سرمایه­ گذاری­ های خود را انجام داده و از آن پول در گردش (جریان نقدی) ایجاد کنید.

همچنان که در کتاب تمرین به جلو می­ روید، در مورد هر یک از مراحل گفته شده و اینکه چطور آن ها را دنبال کنید، بیشتر خواهید آموخت. اما نخست مایلم مواردی را مورد تاکید قرار دهم مهمترین چیزهایی که از پدر پولدارم در رابطه با سرمایه­ گذاری در املاک و مستغلات آموختم.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : به سوی موفقیت

صفحات کتاب : 224

کنگره : ‏‫‬‮‭HF۵۳۸۶‏‫‬‮‭/ک۹۲۵س۴ ۱۳۹۷

دیویی : ۶۵۰/۱

کتابشناسی ملی : ۵۱۵۷۹۸۸

شابک : ‫‭978-600-99645-1-2‬‬

سال نشر : 1397

نظرات

98930****0223

هر چی کتاب خوبه پولیه .... اوناییکه رایگانن اصلا به درد نمیخورن

1398/1/31

پاسخ