کتاب شلیک به گاو مقدس پول

3 از 1 نظر

کتاب صوتی شلیک به گاو مقدس پول

حجم دانلود: 39.5 مگا بایت

مستند آموزش مالی از نویسنده ی کتاب پدر پولدار، پدر بی پول

بدون آموزش های مالی، پول و سرمایه شما به دست کسانی می افتد که از به چنگ آوردن آن لذت می برند و بیش از پیش ثروتمند می شوند. در دنیای امروزی، ما در بحران اقتصادی وحشتناکی به سر می بریم و خودمان از آن بی خبر هستیم. هر سال اوضاع اقتصادی و ارزش پول ملی بدتر می شود. بنابراین ما به تغییر بسیار اساسی و بزرگی نیازمند هستیم.

باید هر کاری انجام دهیم تا پول و سرمایه هایمان را از نابودی نجات دهیم. این مشکل کمی نیست که بخواهیم با بستن چشمانمان به روی آن از بار مسئولیت هایمان شانه خالی کنیم.برای این کار قطعاً ما به یک سری آموزش ها و آمادگی ها نیاز خواهیم داشت. ما نیز سال هاست که در این زمینه گام های بلندی برداشته ایم و برنامه ها و آموزش هایی را طراحی کرده ایم که بتوانیم شما را در این مسیر پر پیچ و خم یاری کنیم.

بیشتر مردم در سراسر دنیا به هیچ وجه از آموزش های مالی اطلاع ندارند و حتی گاهی آن ها را ناکارآمد و زمان بر تلقی می کنند، در حالی که مبنا و پایۀ دنیای اقتصادی بر اساس همین آموزش ها بنا نهاده شده است و اگر کسی از آنها بی اطلاع باشد، قطعاً در زندگی خود با شکست مواجه خواهد شد.

همانطور که می دانید در بسیاری از فرهنگ ها حیوانی مانند گاو بسیار مقدس و ارزشمند است، بنابراین چندان عقلانی نیست که من پول را در جایگاهی والا مانند گاوها ببرم و آن را اینگونه معرفی کنم. اما اگر کمی دقیق تر بدین مسئله بیندیشیم متوجه خواهیم شد که پول ها نیز جایگاه مقدسی در زندگی ما دارند و گاهی می توانند ارزشمندتر از این گاوها باشند و به زندگی ما خدمت کنند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب شلیک به گاو مقدس پول

مشخصات کتاب شلیک به گاو مقدس پول

نوع اثر : کتاب

نظرات درباره کتاب شلیک به گاو مقدس پول