1 / 5

چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم

نویسنده :

ارائه دهنده : شرکت شادن پژواک

موضوعات


دانلود کتاب چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم

نوع محصول: کتاب صوتی
حجم دانلود: 12.7 مگا بایت
5,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

رابین شرما در کتاب صوتی چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم، به شما یاد می دهد چگونه تغییرکننده ها می توانند باعث ایجاد اعتماد به نفس بشوند و راهکارهایی طلایی برای داشتن اعتماد به نفس ارائه می دهد.

رابین شرما در این کتاب می گوید:

در بسیاری از جهات یکی از مهم ترین فاکتورهای اصلی برای رسیدن به موفقیت های زیاد توانایی ذاتی شما نیست و ربطی به محل تولد شما ندارد و جایی که بزرگ شده اید یا سابقه ی خانوادگی، و هم چنین هیچ ربطی به آیکیو شما ندارد. از شما میخواهم که خوب به آن فکر کنید و این تعریفی که در ذهنتان از اعتماد به نفس را دارید تخریب کنید و آن را تغییر دهید.

رابین شارما (Robin Sharma) نویسنده کانادایی، مردی پرانرژی و دوست داشتنی، متفکری اصیل با ایده هایی ناب است که به ما کمک می کند تا زندگی مان را در جهت مثبت تغییر دهیم. وی مدیر موسسه ی آموزشی رهبری و مدیریت بیزینس به نام شارما لیدرشیپ اینترنشنال است. رابین شارما یکی از موفق ترین راهبران جهان است که ایده هایش را در زمینه های شخصی و تجاری به افراد منتقل می کند.

رابین شرما نویسنده ی کتاب "رهبری که عنوان نداشت" و چندین کتاب دیگر که کتاب هایش به زبانه ای مختلف ترجمه و منتشر شده است، وی تا به حال یازده عنوان کتاب به چاپ رسانده است. معروف ترین کتاب او "راهبی که فراری خود را فروخت" است.

رابین شارما (Robin Sharma) متولد 16 ژوئن 1964 (53 ساله)،شهر پورت هاوکسبوری، کانادا می باشد.رابین شارما یک نویسنده کانادایی و سخنران انگیزشی شناخته شده برای او The Monk که مجموعه کتابهای فراری خود را فروخته است.

شارما تا سال 25 سالگی به عنوان وکیل دادگستری مشغول به کار شد، هنگامی که خود Megaliving (1994)، کتابی درباره مدیریت استرس و معنویت منتشر کرد. او در اصل همچنین خود منتشر شده بود که راهب که فراری خود را فروخت، که سپس برای HarperCollins توزیع گسترده تر برداشت.

رابین شارما 11 کتاب دیگر را منتشر کرده و شارما رهبری بین المللی را تاسیس کرده است.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

فهرست

بخش اول
بخش دوم
بخش سوم
بخش چهارم
بخش پنجم

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات