3 / 5

دانلود کتاب قدرت من هستم

نوع محصول: کتاب صوتی
حجم دانلود: 15.8 مگا بایت
صفحات کتاب : 220
5,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

جول اوستین در کتاب صوتی قدرت من هستم، به صورت کامل درباره قدرت کلام و "من هستم" هایی که بر زبان می آوریم صحبت کرده است. این کتاب از روی نسخه صوتی انگلیسی ترجمه و دوبله شده و چکیده ای از خود کتاب است.

جول اوستین (Joel Osteen) در کتاب قدرت من هستم (The Power of I Am) تمام تلاش خود را می کند که به خواننده این پیام را برساند که هر صفت یا عبارتی که بین دو کلمه من هستم قرار دهد، به نحوی آن را به زندگی خود دعوت کرده است.

جول اوستین در این کتاب می گوید:

دو کلمه ای که می توانند زندگی شما را تغییر دهند. «من هستم» هایی که از زبان شما بیرون می آید، موفقیت و یا شکست را برای شما به ارمغان می آورند. در هر روز قدرت «من هستم» در کار است.

آنچه که بعد از این دو واژه ی ساده می آید، مشخص می کند که شما چه طور زندگی خواهید کرد و هر آن چیزی که بعد از «من هستم» قرار می دهید، در واقع دارید دعوت نامه ای برایش می نویسید.

خداوند می گوید «تو شاهکار من هستی»، به جای این که دائم از خودتان بد بگوئید، جرات داشته باشید و صبح که از خواب بیدار می شوید بگویید، من یک شاهکار هستم، خداوند قادر از روح خود در من دمیده است.

به یاد داشته باشید آن چه بعد از من هستم بگویید، می آید و دنبال شما می گردد، اگر چیز های درست را به زندگی خود دعوت کنید، خالق جهان نفس خود را به سوی شما می دمد، حالا ایمان داشته و اعلام کنید که بر هر مشکلی چیره خواهید شد، بر هر دشمنی پیروز خواهید شد، و به همان چیزی تبدیل خواهید شد که خداوند شما را خلق کرده است تا بدان تبدیل شوید.

جول آستین واعظ آمریکایی، مجری تلویزیونی و نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو" می شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف ترین و بزرگ ترین کلیساهای آمریکاست. او تا به حال ۷ کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان های مختلف ترجمه شده اند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 220

سال نشر : 1396

نظرات

98916****9004

نسخه کامل صوتیش 8ساعت و نیمه. مال شما نیم ساعته!

1397/12/21

پاسخ
بابک بهاریان

سلام
این نسخه کاملش نیست.نسخه کامل 8ساعت ونیم هست

1397/8/25

پاسخ