1 / 3

دانلود کتاب درآمد میلیونی

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 184.6 کیلو بایت
صفحات کتاب : 35
3,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

من زندگی خودم را با فقر شروع کردم. هیچ پولی نداشتم. از دبیرستان فارغ التحصیل نشدم. برای چندین سال به کارهای کارگری مشغول بودم. در طول این مدت چندین بار از کمک های دولت و بیمه ی بیکاری استفاده کردم.

من در اتومبیلم زندگی می کردم. بعضی از اوقات می گویم: یک فرد بی خانه مان بودم قبل از اینکه یک آدم محترمی باشم. سپس بعد از مدت ها کارگری کردن به شغل فروشندگی مشغول شدم. آن هم فروشندگی فقط با پورسانت، چون کار کارگری، دیگر گیرم نیامد. و با فروش پورسانتی فقط سرگردان به دور خودم می چرخیدم، تقلا می کردم و دست و پا می زدم.

من تا بی خانه مانی فقط به اندازه یک فروش فاصله داشتم. چون اگر فروشی نمی کردم، چیزی دریافت نمی کردم و پولی نداشتم تا به صاحبخانه بدهم آنوقت او تمام اثاثیه من را در بیرون از درب خانه می گذاشت و من جایی برای ماندن نداشتم. پس من می دانم که کسی که می خواهد از صفر شروع کند چه حال و وضعی دارد.

کتاب ها و مقاله هایی تهیه می کنید، آموزش می بینید، با دیگر افراد کار می کنید، چگونه تمرین کنید، بسط دهید، بدوید، فاصله تان را گسترش دهید و غیره. یاد می گیرید غذاهای خوب بخورید، نوشیدنی های خوب و غیره.

در واقع دو ماراتن مهارتی است که می توانید یاد بگیرید.تایپ با ماشین نویس مهارتی است که می توانی یاد بگیرید. میلیونر شدن نیز مهارتی است که می توانید یاد بگیرید.

برایان تریسی (به انگلیسی: Brian Tracy) (زادهٔ ۱۹۴۴ در شارلوت تاون کانادا) از نویسندگان کتابهای خودیاری است که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب صوتی ارائه داده. موضوع سمینارها و ارائه های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است.


حرفه
برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال ۱۹۸۴ در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان شناسی موفقیت می پردازد.

پیش از تاسیس شرکت خود، براون به عنوان مدیر عامل شرکت توسعه توسعه داده شد. او در فروش و بازاریابی، سرمایه گذاری، توسعه املاک و مستغلات، مشاوره در زمینه واردات، توزیع و مدیریت، مشغول فعالیت بوده است. او در بیش از 107 کشور در شش قاره سفر کرده است. در حال حاضر او به عنوان رئیس سه شرکت مشغول به کار است که مقر آن در ساحل سولانا، کالیفرنیا است.او فروش، مدیریت زمان، توسعه شخصی و رهبری را آموزش می دهد. او نویسنده ی حدود 70 کتاب است.

او تاکنون ده ها کتاب نگاشته است. آثار او بدون اجازه یکی از پایه های اصلی بازاریابی شبکه ای در ایران است. او ۴ بار به ایران سفر کرده و در مرکز همایش های صدا و سیما به سخنرانی پرداخته است.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 35

سال نشر : 1391

نظرات