کتاب درآمدی که واقعا ارزشش را دارید به دست آورید

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی درآمدی که واقعا ارزشش را دارید به دست آورید

حجم دانلود: 863.4 کیلو بایت
صفحات کتاب : 201

در موضوع درآمد، این حرف به آن معناست که هر درآمدی که امروز دارید همان مقداری است که تصمیم گرفته اید داشته باشید. نه یک ریال بیشتر و نه یک ریال کمتر.

شما در نتیجه ی کارهایی که کرده اید و کارهایی که نکرده اید تصمیم گرفته اید این مقدار درآمد داشته باشید. کارهای خاصی انجام داده اید تا درآمدتان را به مقدار امروزی برسانید.

و کارهایی هستند که انجام نداده اید که باعث شده اند درآمدتان کمتر از مقداری باشد که واقعا توانایی داشتید بدست آورید. هر آنچه که امروزه درآمد دارید را خودتان تصمیم گرفته اید کسب کنید.

برایان تریسی (به انگلیسی: Brian Tracy) (زادهٔ ۱۹۴۴ در شارلوت تاون کانادا) از نویسندگان کتابهای خودیاری است که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب صوتی ارائه داده. موضوع سمینارها و ارائه های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است.

حرفه
برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال ۱۹۸۴ در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان شناسی موفقیت می پردازد.

پیش از تاسیس شرکت خود، براون به عنوان مدیر عامل شرکت توسعه توسعه داده شد. او در فروش و بازاریابی، سرمایه گذاری، توسعه املاک و مستغلات، مشاوره در زمینه واردات، توزیع و مدیریت، مشغول فعالیت بوده است. او در بیش از 107 کشور در شش قاره سفر کرده است. در حال حاضر او به عنوان رئیس سه شرکت مشغول به کار است که مقر آن در ساحل سولانا، کالیفرنیا است.او فروش، مدیریت زمان، توسعه شخصی و رهبری را آموزش می دهد. او نویسندهی حدود 70 کتاب است.

او تاکنون ده ها کتاب نگاشته است. آثار او بدون اجازه یکی از پایه های اصلی بازاریابی شبکه ای در ایران است. او ۴ بار به ایران سفر کرده و در مرکز همایش های صدا و سیما به سخنرانی پرداخته است.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب درآمدی که واقعا ارزشش را دارید به دست آورید

مشخصات کتاب درآمدی که واقعا ارزشش را دارید به دست آورید

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 201

نظرات درباره کتاب درآمدی که واقعا ارزشش را دارید به دست آورید