1 / 3

زندگیتان را با افکارتان خلق کنید

موضوعات


دانلود کتاب زندگیتان را با افکارتان خلق کنید

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 249.8 کیلو بایت
صفحات کتاب : 53
3,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

افرادی که طی سال ها کارهای من را دنبال کرده اند می دانند که چیزهایی که در مورد آن صحبت می کنم واقعا انعکاس جایگاه من در یک برهه زمانی خاص را نشان می دهد. سیاست من همیشه این بوده که از ته دل در مورد جایی که هستم، و کارهایی که می کنم و چیزهایی که یاد گرفتم صحبت کنم.

اگر 20 سال پیش از من می پرسیدید که روی چه چیزی کار می کنید؟ جواب می دادم که کارم در مورد این است که فرد انتخاب کند که چه نوع انسانی می خواهد باشد. اگر 15 سال پیش از من می پرسیدید احتمالا می گفتم پیام من این است که قربانی نباشید. و اگر 10 سال پیش می پرسیدید به احتمال زیاد می گفتم در مورد خود شکوفایی است و اینکه یاد بگیرید در عالی ترین حد خود زندگی کنید.

اگر 8 سال پیش می پرسیدید حتی در مورد فرآیند روشنگری صحبت می کردم. و 4 سال پیش در مورد دگرگونی و جنبه ی الهی شما به عنوان یک انسان صحبت می کردم. حتی تا چند سال پیش نیز در مورد معجزه و ایجاد سحر در زندگی تان بوسیله سفر به درون حرف می زدم.

و امروز در این برهه از زندگی ام، در این سن در مورد اینکه چگونه می توانید بوسیله ی مراقبه سرنوشتتان را بسازید و نیز در مورد اینکه هر کدام ما در درون خود یک قدرت الهی داریم و بعد متوجه می شویم که آن قدرت انرژی ای است که به تمام چیزهای این دنیا مرتبط است و خودمان را تسلیم آن می کنیم. بین روشنگر بودن و در مورد روشنگری دانستن تفاوت وجود دارد.

وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer) وین دایر در ۱۰ مه ۱۹۴۰ در شهر دترویت آمریکا به دنیا آمد. پدرش ملوین لیله و مادرش هنزل ایرنه نام داشت. او بیشتر دوران نوجوانی خود را در پرورشگاه طی کرد. او در دانشگاه سنت جان به عنوان محقق کار می کرد.

وین دایر نویسنده کتاب های خودیاری و سخنران انگیزشی آمریکایی بود. کتاب قلمرو اشتباهات شما (با عنوان "چگونه شخصیت سالم تر بیابیم؟" در ترجمه فارسی) در سال ۱۹۷۶ در حدود ۳۰ میلیون نسخه فروخت و جزء یکی از بالاترین فروش کتاب ها در تاریخ شد. دایر در سال ۱۹۸۷ به عنوان بهترین سخنران ایالات متحده شناخته شد. در سال ۲۰۱۱ مجله Watkins Magazine وین دایر را سومین انسان معنوی تاثیر گذار در دنیا معرفی کرد. وین دایر در ۲۹ اوت سال 2015 در گذشت.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 53

سال نشر : 1391

فهرست

دکتر وین دایر
مقدمه
افکار همه چیز است
مواظبت از افکار
افکار شیمی بدن
افکار و احساسات
قدرت افکار
پیشامدها شما را به ظهور می رساند
تمرکز افکار
به حقیقت پیوستن افکار
رویا
افکار و انتظارات
انتخاب افکار
باید طبق افکارتان عمل کنید
افکار انرژی تمام نشدنی است
ذهنتان بدن شما را برنامه ریزی می کند
افکار و قدرت جسمانی
نعمتی که در این اتفاق است چیست؟
تصویر ذهنیتان
شما افکارتان هستید
طبق تصویری که دارید عمل می کنید
شما خالق فکر هستید
پردازش افکار
همه چیز تفکراتتان بوده است
شما موجودی چند بعدی هستید

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات