1 / 5

قدر خودتان را بدانید

نویسنده :

ارائه دهنده : شرکت شادن پژواک

گوینده : مهبد قناعت پیشه

موضوعات


دانلود کتاب قدر خودتان را بدانید

نوع محصول: کتاب صوتی
حجم دانلود: 15.6 مگا بایت
7,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

جول اوستین در کتاب صوتی قدر خودتان را بدانید در مورد ارزش وجودیتان صحبت می کند، اینکه ارزش تان از جانب خداوند می آید و خداوند از روح خود در شما دمیده است. این کتاب از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده سازی شده است.

جول اوستین (Joel Osteen) نویسنده این کتاب واعظ آمریکایی، مجری تلویزیونی و نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو" می شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف ترین و بزرگ ترین کلیساهای آمریکاست و تا به حال ۷ کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان های مختلف ترجمه شده اند.

جول اوستین در کتاب صوتی زمان مناسب می گوید:

ارزش شما منحصراً باید براساس این واقعیت باشد که شما بنده خداوند بلند مرتبه هستید. شما همین الان با ارزش هستید. خداوند شما را یک شاهکار خلق کرده است، شما منحصر به فرد هستید، خداوند شما را دست چین کرده است، هرگز فرد دیگری مانند شما خلق نخواهد شد، سر خود را بالا بگیرید، اعتماد به نفس داشته باشید، شما فوق العاده و عالی خلق شده اید.

خداوند از روح خود در وجود شما دمیده است و ارزش و قدر شما از خدا نشات می گیرد. وقتی متوجه شوید که اصلاً لازم نیست چیزی را به کسی ثابت کنید آزاد می شوید، به محض این که به یک نفر ثابت کردید که مشکلی ندارید می بینید که یک نفر دیگر هست که باید تحت تاثیر قرار دهید، این چرخه هرگز تمام نمی شود، از روی تردمیل پائین بیایید. روی تردمیل به سختی زحمت می کشید اما به هیچ جا نمی رسید. لازم نیست که هیچ چیزی را ثابت کنید.

چیزی در وجود شما است که بسیار با ارزش تان می کند، شما کپی شده نیستید، شما طرح تقلید شده نیستید، شما اصل هستید، خالق دنیا شرکت سازنده شما است. از این بیشتر ممکن نیست بتوانید اعتباری به دست بیاورید.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

فهرست

بخش اول
بخش دوم
بخش سوم
بخش چهارم
بخش پنجم
بخش ششم

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات

98913****1033

کتابای جول اوستین واقعا عالین ممنون

1397/6/1

پاسخ