1 / 5

چرا بعضی افراد ثروتمند و بعضی ها فقیرند؟

برنامه کسب و کار خودتان را طراحی کنید و با سرمایه گذاری پول چاپ کنید

موضوعات


دانلود کتاب چرا بعضی افراد ثروتمند و بعضی ها فقیرند؟

نوع محصول: کتاب صوتی
حجم دانلود: 44.4 مگا بایت
10,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

برنامه کسب و کار خودتان را طراحی کنید و با سرمایه گذاری پول چاپ کنید

دلیلی که افراد متوسط جامعه روز به روز شرایطشان بدتر میشه این هست که با اینکه اونها زیاد و پر تلاش کار میکنند اما قبل از اینکه بتوانند از درامدشنن استفاده کنند،ازشون گرفته میشه. الان زمانش رسیده که کنترل زندگیتان رو به دست بگیرید.دیگه برده های مستمری بگیر نباشید. مهم نیست که چقدر پول بدست میارید،پول دراوردن کار راحتی است.من امروز اینجا امدم تا به شما کمک کنم و شما بخوام استقلال مالیتان را بدست بیارید و به من کمک کنید تا برده های بیشتری رو آزاد کنیم.

امروز مردم دیگه در مزرعه ها کار نمی کنند. در موسسات و شرکت ها کار می کنند. تو شرکت های بزرگ کارمی کنند، اشکالی نداره ولی از شما به عنوان برده های مستمری بگیر کار می کشند. در حالی که بانک ها در ۵ سال اخیر ۵ تریلیون دلار پول چاپ کردند. برای چی شما برای پول کار می کنید وقتی اون ها دارند پول چاپ می کنند. بخندید اشکالی نداره ولی چرا انقدر مردم احمق هستند؟ چطور میتونید بشینید و تماشا کنید که بانک دارها تریلیون ها دلار پول چاپ می کنند اونوقت شما برید مدرسه درس بخونید تا به شما بگویند چرا سخت کار نمی کنید و پول پس انداز نمی کنید.

چرا شما دارین برای پول کار می کنین وقتی بانک ها و ثروتمندان خودشان پول چاپ می کنند؟می دونید چقدر احمقانست؟وظیفه ی شما اینکه خودتان برای خودتان پول چاپ کنید. اینجوری به نظرتون بهتر نیست؟

رابرت تورو کیوساکی (Robert Toru Kiyosaki) متولد ۸ آوریل ۱۹۴۷ در شهر هیلو ایالت هاوائی ایالات متحده آمریکا که دورگه ژاپنی آمریکایی و با کیم کیوساکی درسال ۱۹۸۵ ازدواج کرده، محل سکونتش شهر سکاتزدیل ایالت آریزونا می باشد.

رابرت کیوساکی سرمایه گذار و نویسنده مجموعه کتاب پدر پولدار پدر بی پول است. همچنین کتاب کسب ثروت به روش پدر پولدار نیز که در واقع، ادامه مباحث کتاب پدر پولدار پدر بی پول می باشد، از آثار اوست.

دارایی خالص او ۸۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.

زندگی شخصی
رابرت کیوساکی در هاوایی به دنیا آمد و در همان جا بزرگ شد. او چهارمین نسل از یک خانواده دورگه ژاپنی – آمریکایی است. خانواده اش ترکیبی از مدرسان ممتاز و برجسته مملکت بودند. پدرش رئیس آموزش و پرورش ایالت هاوایی بود. رابرت پس از پایان دوره دبیرستان، در نیویورک به ادامه تحصیل پرداخت و پس از به پایان رساندن دانشگاه، به نیروی تفنگداران دریایی آمریکا پیوست و به عنوان افسر و خلبان هلیکوپترهای سنگین نظامی به ویتنام رفت.

مواضع سیاسی
کیوساکی در ستونی که برای مجله جتست نوشت از دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ حمایت کرد.کیوساکی گفت که در ۲۰۰۶ نامزدی ترامپ را پیش بینی می کرده است. به گفته او ترامپ نامزدی است که می داند چطور شغل ایجاد کند و پول بسازد. او از نفوذ کافی برای اقناع کنگره برای پایین آوردن مالیات شرکت ها برخوردار است.

فعالیت های تجاری
در بازگشت از ویتنام، زندگی مالی و تجاری رابرت آغاز شد. در سال ۱۹۷۷، او شرکتی را بنیان نهاد که نخستین کیف پول های مردانه را که ترکیبی از نایلون و ولکرو بود به بازار عرضه کرد. این محصول، بعدها به یک فراورده مولتی میلیون دلاری جهانی تبدیل شد. مشاور اقتصادی در زمان ریاست جمهوری بیل کلینتون. او محصولاتش در مجلاتی چون رانرز ورلد، جنتلمن کوارترلی، سکسس مگزین و نیوزویک و حتی پلی بوی مشهور شد.

فعالیت های آموزشی
پس از دست کشیدن از کار تجارت، مؤسسه ای به نام مؤسسه بین المللی آموزش با گروهی از همکاران خود تأسیس کرد که به آموزش تجارت و سرمایه گذاری در هفت کشور جهان مشغول بوده و ده ها هزار نفر دانشجو دارد.

با بازنشسته شدن در سن ۴۷ سالگی، رابرت به آنچه بیش از همه مورد علاقه اش بود –یعنی سرمایه گذاری– روی آورد. به دلیل نگرانی فراوانی که از خلاء در حال رشد میان داراها و ندارها داشت، به خلق بازی «پول در گردش» پرداخت، که به آموزش پول اختصاص دارد. آموزش شناخت پول و کار با آن، بیش از اینکه تنها توسط قشر پولدار جامعه درک شود و مورد بهره برداری قرار گیرد، مورد استقبال سایر قشرها نیز قرار گرفت.

رابرت کیوساکی می گوید: «علت عمده ای که باعث می شود، غالب مردم در تنگناهای مالی به سربرند این است که آنان سال های سال را از عمر خود در مدارس به سر می برند؛ اما درخصوص پول هیچ چیز یادنمی گیرند. نتیجه این است که فقط یادمی گیرند برای پول کار کنند؛ اما هیچ گاه یادنمی گیرند که چه کنند تا پول برایشان کار کند.»

گو این که حرفه رابرت بر مستغلات و رشد دادن شرکت های کم سرمایه استوار بود؛ اما در مؤسسه آموزشی او، مهم ترین چیزی که تعلیم داده می شود، عشق و استقامت است. او این آموزش را با کمک گرفتن افرادی چون اگ مندینو، زیگ زیگلار و آنتونی رابینز انجام می دهد. پیام اصلی رابرت کیوساکی این است که: «مسئولیت امور مالی ات را خود بر عهده بگیر یا این که تا آخر عمر پذیرای دستورالعمل ها و فرمایش های دیگران باش. دست خودت است که ارباب پول باشی یا برده اش شوی.»

رابرت کلاس هایی دارد که از ۱ ساعت تا ۳ روز طول می کشند و در آن ها به مردم درباره رموز ثروتمندشدن آموزش می دهد. سوژه کلاس های او شامل: «سرمایه گذاری با بالاترین بهره و کمترین ریسک»، «چگونه به فرزندانمان آموزش دهیم پولدار شوند» و «تأسیس شرکت ها و واگذاری آن ها» می شود. پیام اصلی رابرت در کلاس هایش این است که: «نبوغ مالی را که در وجودتان خوابیده است، بیدار کنید. این نبوغ و استعداد آماده سربرآوردن است.»

سخنران و نویسنده مشهور، آنتونی رابینز در مورد کیوساکی می گوید:«کار رابرت کیوساکی در امر آموزش، کاری نیرومند، عمیق، شگرف و دگرگون کننده است. من در برابر تلاش هایش سر تعظیم فرو می آورم و به تمام مردم، شرکت در این کلاس ها را توصیه می کنم.» از جمله نوآوری های دیگر رابرت کیوساکی می توان به ابداع بازی گردش مالی اشاره کرد. در این بازی بی نظیر به صورت کاملاً مفرح هر فرد می توان به صورت عملی با مفاهیم بنیادی اقتصادی آشنا شده و معلومات خود را ارتقاء دهد.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات