زندگی بدون کینه

قلبمان را از دلخوری رهایی ببخشیم

5 از 1 نظر

کتاب صوتی

حجم دانلود: 7.9 مگا بایت
3,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

قلبمان را از دلخوری رهایی ببخشیم
تا زمانی که زنده هستید افراد می توانند با گفتارشان و یا اعمالشان شما را دلخور و ناراحت کنند و به احساسات شما ضربه وارد کنند. قبل از این که از توهین ها دلخور بشویم باید بیشتر فکر کنیم و تشخیص دهیم که چه اتفاقی رخ می دهد و باید یاد بگیریم که توجه نکنیم و زندگی خود را ادامه دهیم و هرچه زودتر از آن دلخوری رها کنیم آزادتر خواهیم بود.

ما باید شرایط را به نفع خودمان عوض کنیم و همه چیز را به خدا بسپاریم، توهین همیشه پیش خواهد آمد اما مهم این است که ما در آن لحظه چه رفتاری داشته باشیم، همه چیز را به خدا بسپارید و باید با حال پیروزی، شادی و آرامش زندگی کنیم.

نمی توان با یک قلب دلخور با تلخ کامی و عصبانیت زندگی کنیم و بعد انتظار داشته باشم به تمام آن چیزی تبدیل شوم که مقصود خداوند از خلقت ما بوده است.

امروز باید تصمیمی بگیرید و اگر در نادیده گرفتن توهین ها مهارت پیدا کنیم زندگی رضایت بخش تر و شادتری خواهیم داشت.

ویکتوریا اوستین متولد 28 مارس سال 1961 شهر هانتسویل ایالت آلاباما می باشد، او کشیش کلیسای لیکوود در هوستون تگزاس و با جول اوستین در سال 1987 ازدواج کرده است.

ویکتوریا اوستین در نزدیکی مرکز پرواز فضایی مارشال زندگی می کرد، جایی که پدرش، دونالد ایولوف، ریاضیدان جنرال الکتریک، عضو گروه طراحی موشکی بود. در سال 1963، در سن دو سالگی، اوستین با خانواده اش به هوستون، تگزاس رفت و پدرش موقعیت جدیدی را با اداره ملی هوا و فضا (ناسا) به عهده گرفت. او در حومه ی جنوبی هوستون، نزدیک مرکز مأموریت فضایی (که در حال حاضر به عنوان مرکز فضایی جانسون شناخته می شود) بزرگ شده است.

ویکتوریا اوستین در دانشگاه هیستون تحصیل کرد جایی که او در زمینه روانشناسی در حال کار و در تجارت جواهرات مادرش مشغول به کار بود. در حالی که در فروشگاه طلا و جواهر کار می کرد.

فعالیت های جاری

اوستین در سال 2003 وزارت زنان کلیسای لیکوود را تأسیس کرد، جایی که او در حال حاضر به عنوان یک کشیش مشغول به کار است. بخشی از خدمات خود را می توان در یک برنامه پخش یک ساعته در شبکه تلویزیونی Daystar و از طریق اینترنت فعال مشاهده کرد.

انتشار کتاب
کتاب های ویکتوریا در لیست شماره 2 در فهرست پرفروش های نیویورک تایمز . با چاپ 750،000 نسخه، چاپ اول و یکی از بزرگترین نویسندگان آمریکایی در سال 2008 بود.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

نظرات

98922****2741

بابا ی چندتا از خوباشم رایگان کنید فکر ما بدبخت بیچاره ها هم باشید

1398/1/16

پاسخ