1 / 3

طاهره صفارزاده

موضوعات


خرید نسخه چاپی: bookroom.ir

دانلود کتاب طاهره صفارزاده

نوع محصول: کتاب‌الکترونیکی
حجم دانلود: 5.5 مگا بایت
صفحات کتاب : 136
4,500 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

مجموعه «شخصیت های مانا» که به همت دفتر ادبیات انقلاب اسلامی حوزه تولید شده است، با هدف ارائه الگوهای موفق، به زندگی شخصیت های نیک نامی می پردازد که در عرصه های دانش، فرهنگ، سیاست و اجتماع در ایران معاصر زیسته و درگذشته اند.

در نگارش هر یک از این آثار، ابتدا پرونده های موجود در بایگانی فرهنگ ناموران معاصر ایران در اختیار نویسندگانی قرار گرفت که پیشینه ای در زندگی نامه نویسی داشته اند.

این مجموعه که برای عموم مخاطبان به ویژه جوانان و دانشگاهیان تهیه شده، برآیند احساس ضرورتی است که در پهنه ارائه آثار دقیق و مستند از زندگی افراد تاثیرگذار پدید آمده است.
زندگی نامه افرادی چون: (سید احمد خمینی) به قلم: جواد کامور بخشایش، (طاهره صفارزاده) به قلم: ذبیح الله حبیبی نژاد، (سید محمدعلی داعی الاسلام) به قلم: جمشید نوروزی، (سیدغلامرضا سعیدی و سیدجعفر شهیدی) به قلم: اکبر خوش زاد، (مجید شریف واقفی) به قلم: جلیل امجدی (سیدمحمد فرزان) به قلم: فرهاد طاهری، (بهاءالدین محلاتی) به قلم: دکتر محمد جواد مرادی نیا و (سلمان هراتی) به قلم: علی تقوی، در مجموعه شخصیت های مانا منتشر شده است.

این آثار از چند بخش زندگی نامه، خاطرات و فعالیت های اشخاص در حوزه های مرتبط تشکیل یافته است که تمامی آثار قرار است در 100 صفحه به رشته تحریر درآیند. قالب و ساختار آثار به گونه ای طراحی شده است تا علاوه بر جوانان که مخاطب اصلی این آثار هستند، خواندن آنها برای دیگران هم جذاب باشد. این برای نخستین بار است که زندگی نامه کامل و مدونی از شخصیت های برجسته با این قالب و ساختار به نگارش در می آید.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : شخصیت های مانا

صفحات کتاب : 136

کنگره : ‏‫PIR8134‭‬ ‭/ف24‏‫‭ی83 1395

دیویی : ‏‫‭8‮فا‬1/62

کتابشناسی ملی : 3505602

شابک : 978-600-175-743-3‬

سال نشر : 1395

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

فهرست

فهرست
یادداشت مجموعه
سالشمار
مقدمه
معرفی، نقد و بررسی منابع
فصل اول: مرور اجمالی بر زندگی طاهره صفارزاده
طاهره صفارزاده و کانون نویسندگان و کانون فرهنگی نهضت اسلامی
حیات فرهنگی و اجتماعی در بعد از انقلاب
فصل دوم: آرا و اندیشه های صفارزاده
هم سفر شعر
در مسیر علم ترجمع
قرآن پژوهی و ترجمه متون دینی
آثار
منابع و ماخذ
اسناد و تصاویر

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات