کتاب دستان شفا بخش

5 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی

حجم دانلود: 998.0 کیلو بایت
صفحات کتاب : 257

خلاصه کتاب دستان شفا بخش

از این پس دیگر بیمار نخواهیم شد. دیگر به علت بیماری جانمان را از دست نخواهیم داد. همیشه تندرست خواهیم بود و تنها به مرگ طبیعی از دنیا خواهیم رفت.

در این کتاب شگفت انگیز و ساختار شکن، خوزه سیلوا همه ی آن چه را که از سال 1944 تاکنون طی پژوهش های راه گشای خود درباره ی ریشه ی روانی بیماری های جسمانی آموخته است برای ما آشکار می سازد. شما خوانندگان، در این کتاب با سرگذشت کسانی آشنا خواهید شد که سال ها بیمار بوده اند اما با بهره گیری از نیروی ذهن خویش و به کارگیری شیوه هایی که در این کتاب آموزش داده شده است، خود را درمان کرده اند. هم چنین ماجراهای واقعی زندگی کسانی را خواهید خواند که به کمک شیوه ی کمک های اولیه ی متد سیلوا موفق شده اند از حوادث و سوانح جان سالم به در برند.

مهم تر از آن، شما راه های پیش گیری از بیماری ها و حتی حوادث ناگوار را در زندگی خود خواهید آموخت و در پی آن، زندگی تان سرشار از تندرستی، آسایش و شادمانی خواهد شد و خواهید توانست دلبندانتان را نیز در این راه با خود همراه کنید.

از سال 1966 تاکنون، میلیون ها تن روش های پرورش و کنترل ذهن سیلوا را آموخته و در زندگی خود به کار بسته اند. آنان بارها و بارها به خوزه سیلوا گفته اند:

«از این که راه زندگی سعادت آمیز را به ما نشان دادی از تو سپاسگزاریم!»

شما می توانید با خواندن این کتاب و دنبال کردن آموزش های گام به گام آن، زندگی خود را از این رو به آن رو کنید.

متد سیلوا در نگاه نخست چنان ساده می نماید که آدمی در کارساز بودنش به شک می افتد اما دستاوردهای شگفت انگیز و سودمندی های بی شمار آن حتی بدگمان ترین کسان را نیز قانع می سازد. با به کارگیری شیوه های ساده ی متد سیلوا و دست یابی سریع به نتایج دلخواه، در شگفت خواهید شد که چرا همه این شیوه ها را به کار نمی برند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 257

کنگره : ‏‫‬‮‭RZ۴۰۳‏‫‬‮‭/س۹س۹ ۱۳۸۹

دیویی : 615/851

کتابشناسی ملی : 2146313

شابک : 978-964-917-478-5‮

سال نشر : 1389

نظرات