× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

می توان شاد بود حتی در سختی ها

پنج اصل مهم برای داشتن زندگی متعادل

موضوعات


خرید کتاب می توان شاد بود حتی در سختی ها

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 507.5 کیلو بایت
صفحات کتاب : 156
8,900 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

می توان شاد بود حتی در سختی ها: پنج اصل مهم برای داشتن زندگی متعادل

افراد زیادی به اشتباه تصور می کنند شرایط شخصیت ما انسان ها را می سازد؛ اما این طور نیست. شرایط دشوار یا آسان شخصیت واقعی ما را آشکار می کند. در واقع شرایط ما را تعریف نمی کند بلکه با توجه به واکنش ما نسبت به مشکلات و چالش ها، فرصت هایی گاه طلایی برای رشد فردی و ماهیت منحصربه فرد ما پیش رویمان قرار می دهد. همچنین موفقیت ما به مجموعه دارایی ها، دستاوردها یا میزان مشکلات بستگی ندارد بلکه به این بستگی دارد که چگونه با مسائل خود کنار می آییم، با چالش ها روبه رو می شویم و چگونه خود را به سمت رشد و زندگی سرشار از عشق هدایت می کنیم.

اصول بیان شده در این کتاب مانند یک راهنما به شما کمک می کنند رضایت درونی را در زندگی خود بیابید. در واقع آن ها دستورالعمل های کاربردی و مناسبی هستند که شما را به درون خود، یعنی همانجایی که آرامش قرار دارد هدایت می کنند. این اصول می توانند به شما کمک کنند متمرکز و آرام باشید. وقتی شاد هستید، بُعد جدیدی از زندگی را تجربه می کنید که بذر رشد معنوی را در وجود شما می افشاند. در این صورت زندگی شما بدون تقلای مداوم و بدون ترس از موانع ناشی از نگرانی، عصبانیت، شرایط و خواسته های متفاوت و گاه متعارض با هماهنگی بیشتری پیش می رود.

دکتر کارلسون در این کتاب بی نظیر توضیح می دهد که زندگی دشمن شما نیست؛ اما افکار شما می توانند دشمنان سرسخت شما باشند. او به ما یادآوری می کند ذهن ما ابزاری بسیار نیرومند است که می تواند در هر لحظه از زندگی به نفع یا ضرر ما عمل کند. ما حق انتخاب داریم. می توانیم بیاموزیم با عشق و صبوری زندگی کنیم یا این که با آن به جدال و کشمکش برخیزیم. ما صرف نظر از چالش هایی که بر سر راه ما قرار می گیرند، منابعی ارزشمند در درون خود داریم که کمک می کنند زندگی شاد و رضایت بخشی داشته باشیم.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 156

کنگره : ‏‫BF۵۷۵‭‬‭ /خ۹‏‫‭ک۲ ۱۳۹۵

دیویی : 158/1

کتابشناسی ملی : 4270825

شابک : ‭978-964-236-773-3‬‬

سال نشر : 1395

فهرست

پیشگفتار: دکتر وین دایر
مقدمه
بخش اول: اصول
1. اصل فکر کردن
2. اصل شرایط روحی
3. اصل واقعیت های متفاوت
4. اصل احساسات
5. اصل لحظه حال
بخش دوم: به کار بستن اصول
6. روابط
7. نگرانی
8. حل مشکلات
9. شادی
10. عادت ها و اعتیادات
11. یک فهرست بازبینی برای زندگی

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات