1 / 3

دانلود کتاب مشاوره خصوصی با باربارا دی آنجلیس

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 3.2 مگا بایت
صفحات کتاب : 656
15,900 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب "مشاوره خصوصی با باربارا دی آنجلیس" به شما کمک خواهد کرد تا راه حل مشکلات و پاسخ پرسش های خود را دربارۀ زندگی عشقی، روابط رمانتیک یا ازدواج بیابید. به موازات آن روش های نوینی را برای عشق ورزیدن و برقراری ارتباط خواهید آموخت و این قبیل روابط، زندگی شما را برای همیشه دگرگون خواهد ساخت. من هیجان زده هستم تا هر چه زودتر مطالعۀ این کتاب را شروع کنید. زیرا می دانم تغییرات و پیشرفت های شگرفی انتظارتان را می کشد!

این کتاب اطلاعاتی نو و ارزشمند را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید بعدها بارها و بارها به آن مراجعه کنید.

اطلاعات و دانش فعلی شما بر اساس تجربه های شخصی خودتان یا آموزش های پدر و مادرتان یا مشاهدۀ ازدواج و روابط آن ها یا دیگران است. این کتاب به شما امکان می دهد یافته های جدید علم روان شناسی را جانشین اطلاعات گذشته تان نمایید و الگوهای ناسالم را تغییر دهید.

به احتمال زیاد، تمام اطلاعات تان را دربارۀ عشق و ازدواج از راه شنیداری به دست آورده اید. مثلاً پدر و مادرتان به شما می گفتند: «عصبانی نشو» یا «بلد نیستی هیچ کاری را درست انجام دهی.» همسرتان می گوید: «دوست ندارم لحظه به لحظه بگویی که چه احساسی داری» یا «نمی توانم خواسته های تو را برآورده کنم.» سپس این جمله ها را آن قدر تکرار کرده اند که ملکۀ ذهن شما شده اند.

تکرار، همان روشی است که برای آموزش و شرطی کردن استفاده می شود. به طرز مشابهی هنگامی که شما نیز می خواهید فکر و ذهن خود را تربیت کنید تا به شیوه ای متفاوت و مثبت فکر کنید، باید از اصل «تکرار» استفاده کنید. به همین دلیل باید این کتاب را چندین بار مطالعه نمایید.

کتاب "مشاوره خصوصی با باربارا دی آنجلیس" حاوی بخش های زیر است:

1. درس هایی دربارۀ عشق: اطلاعات و یافته های روان شناسی است که با شما در میان خواهم گذاشت.

2. سفر عشق: این سفرها، سفرهای تخیلی هدایت شده و بسیار متحول کننده اند که خودم آن ها را رهبری کرده ام. درست همان گونه که درس ها به شما کمک می کنند فکر و ذهن خود را التیام بخشید، سفرهای عشق نیز کمک می کنند تا قلب و روح تان را التیام دهید و وارد دنیای کشف و شهودها و دریافت های درونی شوید. دنیایی که ممکن است با آن بیگانه باشید. برخی از «سفرهای عشق» را می توانید به همراه همسرتان انجام دهید. این در حالی است که برخی دیگر را باید به تنهایی انجام دهید. در آینده بیشتر توضیح خواهم داد. سفرهای عشق را احساسی ترین، عاطفی ترین و تأثیرگذارترین بخش کتاب ارزیابی خواهید کرد.

3. تکنیک ها و روش های ارتباطی: به کارگیری این ابزار به شما کمک خواهد کرد تا الگوها و عادت های ارتباطی جدیدتر و سالم تری را در برابر عشق انتخاب کنید. این تکنیک ها را در سمینارهای خود به هزاران هزار نفر آموزش داده و شاهد تأثیر مثبت شان بوده ام.

اگر مجرد یا متأهل هستید، این کتاب برایتان مفید و مؤثر خواهد بود زیرا راجع به رابطۀ شما با خود عشق است.

در بخشی از متن این کتاب می خوانید:

هنگامی که همسرتان را از خود می رانید و پس می زنید به این معنی است که میان شما و او جدایی افتاده و دیوارهایی را میان خود ایجاد کرده اید. دفع کردن و از خود راندن به این معناست که ارتباط و پیوند شما به لحاظ احساسی عاطفی خدشه دار شده یا قطع شده است. ممکن است هم چنان با هم و در زیر یک سقف زندگی کنید، اما احساس تأهل نکنید. می توان گفت به لحاظ روحی عاطفی در یک طلاق نامرئی به سر می برید.

با ورود به این مرحله خشم، انزجار و تنش روانی بسیاری میان شما و همسرتان ایجاد می شود و ارتباط احساسی روانی تان را ناممکن می سازد. این امر شما را بر آن می دارد تا از همسرتان جدا شوید. حال ممکن است این کار را به گونه ای پنهان و نامرئی انجام دهید. یعنی مدام از او انتقاد کنید یا سرزنشش نمایید یا به افراد دیگری از جنس مخالف علاقه مند شوید. ممکن است رویای طلاق و متارکه را در سر بپرورانید و یا حساب تمام کارها و کل زندگی تان را از کارها و زندگی او جدا کنید و سپس همه چیز را انکار نمایید و وانمود کنید اوضاع خوب است. با راه های عملی تر و ملموس تری نیز می توانید جدایی را به مرحلۀ اجرا درآورید.

یعنی ممکن است همسرتان را تهدید کنید که از او جدا خواهید شد یا مدام با او جنگ و دعوا کنید و به لحاظ گفتاری و کلامی اذیتش کنید و به او ناسزا بگویید. آشکار است که در مرحلۀ سوم هر گونه عشق ورزی و روابط جنسی بسیار مشکل و عملاً ناممکن خواهد بود. زیرا در این مرحله چنان از دست همسرتان عصبانی و از او متنفرید که تحملش را ندارید.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 656

کنگره : ‏‫‭HQ801‏‫‭/د9ک2 1394

دیویی : ‭306/7

کتابشناسی ملی : 4025969

شابک : ‏‫‭978-964-236-699-6‬‬

سال نشر : 1394

نظرات