1 / 3

دانلود کتاب پایان یک نقش

نوع محصول: کتاب صوتی
حجم دانلود: 388.6 مگا بایت
صفحات کتاب : 248
11,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

رمان «پایان یک نقش» که به بحران صهیونیسم و مسائل و مشکلات میان آن ها علی رغم ظاهر موفقی که دارند اشاره دارد.

کتاب پایان یک نقش اثر جلال توکلی، به بحران صهیونیسم و مسائل و مشکلات میان آن ها علی رغم ظاهر موفقی که دارند اشاره دارد؛ مشکلاتی که صهیونیست ها همواره تلاش می کنند مخفی نگه دارند تا ظاهر موفقی از خود نشان دهند.

این کتاب می تواند در آگاهی و شناخت مردم ایران و جهان نسبت به جنایات صهیونیست ها موثر باشد و در قالب داستان، مخاطب را با بسیاری از وقایع تاریخی آشنا کند.

هانا «شخصیت محوری رمان» است که سرگذشتش را برای نویسنده و افراد دیگری همچون وکیل، بازپرس تعریف می کند. او زنی بی هویت و جویای هویت است، گرفتار در زندان خرافات و اعتقادات سیاه انگار صهیونیسم، دربند نظام سلطه و رژیم نژادپرستی که فرصت هرگونه تفکر یا طرح سؤال را از او و امثال او گرفته است. هم از لحاظ فکری زندانی است و هم از لحاظ فیزیکی. این شخصیت در شرایطی قرار گرفته که باید برای رهایی از محبس گندیده اندیشه و زندان مخوف تلمود، رو در روی افرادی که به نوعی سرنوشتش را رقم خواهند زد، بنشیند و با هر کدام بر اساس شخصیت و زبان آن ها و صدالبته هدف خود، ارتباط برقرار کند.

این رمان تاریخچه مختصر و مفیدی درباره رژیم صهیونیستی است. توکلی در «پایان یک نقش» درباره بحران هویت مردم اسرائیل حرف می زند و از این طریق سعی دارد نگاه انسانی تری به مردم اسرائیل داشته باشد و آن ها را قربانیان دروغ های صهیونیسم معرفی کند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 248

کنگره : PIR7994‭‬ ‭/و55‏‫‬‭پ2 1391

دیویی : ‏‫‭8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 3009673

شابک : 978-600-175-467-8‬

سال نشر : 1391

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

نظرات