1 / 3

دانلود کتاب رازهای زنان متاهل خوشبخت

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 819.6 کیلو بایت
صفحات کتاب : 272
9,900 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب رازهای زنان متأهل خوشبخت اثر اسکات هالتزمن و ترزا فوی دیگرونیمو، توصیه های بسیار جالبی برای تمام زنان متأهلی دارد که می خواهند در زندگی خوشبخت باشند و در کنار همسر خویش به آرامش برسند.

کتاب رازهای زنان متأهل خوشبخت (The Secrets Of Happily Married Women) شیوه هایی به شما ارائه می دهد تا در پیوند زناشویی، یار و یاور واقعی همسرتان باشید و ارتباطی قوی تر، عاشقانه تر و متداوم تر با شوهرتان برقرار کنید.

زنان متأهل خوشبخت دریافته اند که خصلت های زنانه، به راستی منبع قدرت و تأثیرگذاری در ازدواج هستند. آن ها برای بهبود روابطشان با شوهر خود، از این قدرت استفاده می کنند. زنان قدرت شگفت انگیزی در تربیت، حمایت و پشت گرمی دادن به دیگران دارند و با شیوه های همکاری خود، بهترین احساسات، خصوصیات و ویژگی ها را در خود، شوهر و فرزندان ایجاد می کنند و با کاهش تنش ها، باعث دلگرمی در زندگی می شوند.

اسکات هلتزمن (Scott Haltzman)، پزشک و استادیار بالینی، روان پزشک و رفتاردرمان در دانشگاه براون و مدیر پزشکی خدمات اجتماعی واقع در رودآیلند است. او در مطب خود به کار مشاوره ی پیش از ازدواج و پس از ازدواج می پردازد. عشق و دلبستگی او برای تحکیم خانواده و زندگی زناشویی، منجر به اجرای برنامه های مختلف تلویزیونی در امریکا شده است.

ترزا فوی دی گرونیمو (Theresa Foy DiGeronimo)، نویسنده ی بیش از پنجاه جلد کتاب در زمینه های تربیت فرزند، آموزش و روابط خانوادگی است. در تألیف چند کتاب نیز با سایر نویسندگان همکاری کرده است. او استادیار دانشگاه ویلیام پاترسون واقع در نیوجرسی است.

روابطی را که شما در جستجوی آن هستید، همگی در این کتاب گنجانده شده است. کتاب رازهای زنان متأهل خوشبخت، شیوه هایی را به شما نشان خواهد داد که سایر زنان با استفاده از این شیوه ها، همسرانشان را ترغیب کرده اند تا در پیوند زناشویی، شاد و شریک آن ها باشند و ارتباطی قوی تر، عاشقانه تر و متداوم تر با شوهرشان برقرار کنند. شما استحقاق آن را دارید!

در بخشی از رازهای زنان متأهل خوشبخت می خوانیم:

یک زن می تواند با پی بردن به خصلت های مادرزادی و ذاتی مرد، از نقاط قوت او به همان اندازه ی پی بردن به نقاط ضعفش، لذت ببرد. به طور همزمان، این درک و فهم، او را در موقعیتی قرار می دهد که می تواند از خصلت زنانه ی شگفت انگیز اما اسرارآمیز خود در جهت پدیدار شدن بهترین ها در مردی که دوستش دارد، استفاده کند.

در واقع، در زندگی، مواردی وجود دارند که مرد مجبور است با برخی تغییرات موافقت کند. در غیر این صورت، ادامه ی زندگی زناشویی ممکن نخواهد بود. مانند مواردی که او مواد مخدر مصرف می کند، پول را نفله می کند، یا در محیط خانه، خشونت از خود نشان می دهد و سپس فریاد می زند که "من همینم که هستم" و از گفته ی خود، کوتاه نمی آید. اما در بیشتر موارد، ازدواج شیرین تر خواهد بود اگر زن و شوهر برای شناخت یکدیگر، وقت بگذارند و انرژی خود را در راهی صرف کنند که در هر دوی آن ها احساس غرور و کامل بودن، ایجاد کند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 272

کنگره : ‭HQ759‬‏‫‭/‮هـ‬23ر2 1390‬

دیویی : 646/78‬

کتابشناسی ملی : 2120141

شابک : 978-964-236-329-2‬

سال نشر : 1390

نظرات