1 / 3

قانون جذب، ساده و روان

زندگی ایده آلی را بسازید که لایق آن هستید


دانلود کتاب قانون جذب، ساده و روان

نوع محصول: کتاب‌الکترونیکی
حجم دانلود: 2.8 مگا بایت
صفحات کتاب : 134
7,900 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب قانون جذب، ساده و روان اثر سونیا ریکتی، قدم به قدم به شما نشان می دهد که چطور آگاهانه زندگی دلخواه خود را بسازید. مهارت در هر مرحله سبب می شود تا به زندگی رؤیایی تان دست یابید.

کتاب قانون جذب، ساده و روان (The Law Of Attraction Plain And Simple) دربارۀ ساختن زندگی دلخواه شماست. دربارۀ رسیدن به آرامش و شادی درونی، جذب و ظهور زندگی رؤیایی تان. دربارۀ آن زندگی ای است که به خاطرش به این دنیا آمده اید.

عالی زندگی کردن کار راحتی نیست. برای این که زندگی بزرگ و ایده آلتان را جذب کنید باید در به کار بردن قانون جذب مهارت لازم را به دست بیاورید. خیلی ساده، با درک این که این قانون جهانی چگونه کار می کند و سپس با کسب مهارت در مراحلی که این کتاب به شما نشان می دهد، می توانید سرانجام هرآنچه را که می خواهید به زندگی تان جذب کنید.

سونیا ریکتی (Sonia Ricotti) در کتاب قانون جذب، ساده و روان، به شما نشان می دهد که چطور همۀ احساس های بد و انرژی های منفی را از زندگی تان خارج کنید. هدف، رساندن شما به جایی در زندگی است که همیشه از لحاظ ذهنی احساسی مثبت و سازنده داشته باشید، و در نتیجه، همیشه انرژی مثبت از خودتان منتشر کنید.

قانون جذب قانونی جهانی است که همیشه وجود دارد. به زبان ساده، این قانون یعنی این که هرچیزی مشابه خود را جذب می کند. قانون جذب می گوید که انرژی فکر و انرژی ای که هرکس منتشر می کند، انرژی مشابه خود را جذب می کند. در نتیجه، ما براساس افکار و انرژی ای که منتشر می کنیم هر چیزی را در همان سطح به زندگی مان جذب می کنیم. به زبان ساده تر، ما به هرچیزی که آگاهانه توجه داشته باشیم، آن را به زندگی مان جذب می کنیم.

هرکس که می خواهد آگاهانه از قانون جذب استفاده کند باید این کتاب را بخواند. سونیا ریکتی درک راحتی از کسب انرژی مثبت و پایدار هدیه می کند؛ صرف نظر از این که موقعیت اکنون شما چه باشد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 134

کنگره : ‏‫‬‮‭BF639‏‫‬‮‭/ر9ق2 1390

دیویی : ‏‫‬‮‭131

کتابشناسی ملی : 2343942

شابک : 978-964-236-364-3

سال نشر : 1390

نظرات