کتاب هنر موفقیت در ارائه محصول

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی

حجم دانلود: 10.0 مگا بایت
صفحات کتاب : 432

خلاصه کتاب هنر موفقیت در ارائه محصول

کتاب هنر موفقیت در ارائه محصول اثر جری ویسمن، مملو از اقدامات آسان و مثال های واقعی کارساز در زمینه فروش است. جری ویسمن به شما کمک می کند بر ماهیت معرفی محصولتان متمرکز شوید نه بر شکل آن. او شما را مجبور به درست و موجز فکر کردن می کند. در نتیجه هم شنوندگان و هم خودتان کسب و کارتان را بهتر می شناسید.

فنون ویسمن خود را با میلیارد ها دلاری که برای آن واریز شده، اثبات کرده اند. هزاران تن از مشتریان طراز اول او هم اکنون بر آن فنون تسلط یافته اند. اکنون نوبت شماست!

کتاب هنر موفقیت در ارائه محصول (Presenting To Win) به سرعت با استقبال و فروش بالا در سراسر دنیا روبه رو شد به گونه ای که این کتاب اکنون به ده زبان ترجمه شده است! در این کتاب جری ویسمن (Jerry Weissman) نشان می دهد چگونه از قدرت بی سابقه برای معرفی های مجازی از طریق مایکرو سافت، لایو میتینگ یا وب اکس یا سایر خدمات کنفرانس وب استفاده کنید.

امروز سی میلیون معرفی حضوری انجام خواهد شد. میلیون ها معرفی با شکست مواجه خواهند شد و میلیون ها معرفی دیگر با خمیازه و خستگی شنونده روبرو می شوند.

تعداد اندکی موفق به ایجاد رابطه عمیقی می شوند که با وجود آن معرفی کننده و حضار یکدیگر را به طور کامل درک کنند، زمینه ی مشترکی بیابند و با یکدیگر تصمیم به اقدام گیرند. هنر موفقیت در ارائه محصول یعنی فن بیان کردن موضوع طوری که «آها…» را که حاکی از تأیید است بشنوید! چند لحظه …….. و موفقیت خارق العاده ای که در پی آن است.

جری ویسمن به شما نشان می دهد چگونه این حقایق گزارش گونه را تبدیل به ماجراهای مستدلی کنید که به دقت بر آنچه چه چیزی بیشترین اهمیت را دارد، متمرکز شود یعنی چه نفعی برای شنونده دارد.

بسیاری از مردم نمی دانند جری ویسمن کیست یا چرا او به عنوان «جادوگر آهاها» معروف شده است. هنر موفقیت در ارائه محصول قوانین ساده ی استادی را مشخص می کند و از آن قوانین در ارتباطات به روشی جدید استفاده می کند. جری تجارب شخصی خود را با شمایل های صنعتی که به خواننده کمک می کند جنبه ی عملی روند کار را ببیند، در میان می گذارد. شما بلافاصله نتیجه می گیرید که دوست دارید جری در معرفی بزرگ بعدیتان عضوی از گروه شما باشد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : تجارت جهانی

صفحات کتاب : 432

کنگره : HF5718/22‏‫‭/و2ه9 1390

دیویی : 651/73

کتابشناسی ملی : 2042123

شابک : 978-964-236-241-7

سال نشر : 1390

نظرات