× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

خلاصه اثر

کتاب صوتی عشای ربانی ملحدان اثر انوره دوبالزاک، از مجموعه کلاسیک های جیبی برگرفته شده که شامل آثار کوتاه و کمتر چاپ شده یا کمتر دیده شده ی نویسندگان بزرگ جهان است. عشای ربانی ملحدان و سرباز وظیفه دو داستان این کتاب صوتی هستند.

عشای ربانی ملحدان (The atheists mass) داستان آقای دسپلن، جراحی حاذق و ملحد است. روزی دستیار سابق و دوستش دکتر هوراس بیانشون او را می بیند که در مراسم عشای ربانی کلیسا حاضر شده است. وقتی دسپلن از کلیسا بیرون می زند، بیانشون با سوال هایی که از کشیش می پرسد درمی یابد که دسپلن چهار نوبت در سال به کلیسا می رود و...

انوره دوبالزاک (Honore de Balzac)، نویسنده نامدار فرانسوی و خالق کتاب اوژنی گرانده از چهره های برجسته ادبیات رئالیستی (واقع گرایانه) بود که تمام عمر 51 ساله اش را صرف نگارش کتاب های ماندگار کرد. «کمدی انسانی» نامی است که بالزاک برای مجموعه آثار خود که 90 رمان و داستان کوتاه است، برگزیده است. توصیفات دقیق و گیرا از فضای حوادث و تحلیل نازک بینانه روحیات شخصیت های داستان بالزاک را به یکی از شناخته شده ترین و تأثیرگذارترین رمان نویسان قرون اخیر تبدیل کرده است.

کتاب صوتی

10,000 تومان

حجم : 102.6 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

مدت زمان : 110 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 5

موضوعات

فهرست

قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم: سرباز وظیفه
قسمت پنجم

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات