1 / 3

5 تکنیک طلایی برای ثروتمند شدن

با استفاده از قانون جذب

نویسنده:

ارائه دهنده: آذرسا

گوینده: نازنین آذرسا


دانلود کتاب 5 تکنیک طلایی برای ثروتمند شدن

نوع محصول: کتاب صوتی
حجم دانلود: 46.7 مگا بایت
8,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب صوتی 5 تکنیک طلایی برای ثروتمند شدن با استفاده از قانون جذب اثر مهدی عاقلیان، مناسب برای افراد بی پولی است که می خواهند ثروتمند شوند. این 5 گام طلایی به شما کمک می کند تا به استقلال مالی برسید و هر مبلغ دلخواه را جذب کنید و به همه اهداف و آرزوهایتان برسید.

قانون جذب قانونی جهانی است که همیشه وجود دارد. به زبان ساده، این قانون یعنی این که هرچیزی مشابه خود را جذب می کند. قانون جذب می گوید که انرژی فکر و انرژی ای که هرکس منتشر می کند، انرژی مشابه خود را جذب می کند. در نتیجه، ما براساس افکار و انرژی ای که منتشر می کنیم هرچیزی را در همان سطح به زندگی مان جذب می کنیم. به زبان ساده تر، ما به هر چیزی که آگاهانه توجه داشته باشیم، آن را به زندگی مان جذب می کنیم.

این کتاب به بررسی اثرات قانون جذب در زندگی خصوصا در زمینه جذب پول و ثروت می پردازد. طرز تفکر شخصی مردم ثروتمند و به اصطلاح میلیونرها، یک شیوه فکری است که افراد موفق و دستاوردهای آن، او را از بقیه جمعیت جدا می کند.

ذهن ناخودآگاه شما بسیار قوی تر از ذهن خودآگاه شماست. حقیقت این است که: «اگر شما نمی دانید که چگونه به طرز فکر یک میلیونر برسید، شما در حال چرخیدن به دور خود هستید.»

طبق تحقیقات به عمل آمده متاسفانه بیش از 90 درصد افرادی که از قانون جذب پیروی می کنند به هیچ دستاوردی نمی رسند. بعضی از افراد نحوه استفاده از قانون جذب را نمی دانند و با تکرار یک خواسته انتظار جذب آن خواسته را دارند. آن ها همیشه در حال جنگ برای بدست آوردن خواسته خود هستند.

عالی زندگی کردن کار راحتی نیست. برای اینکه زندگی بزرگ و ایده آلتان را جذب کنید باید در به کار بردن قانون جذب مهارت لازم را به دست بیاورید. خیلی ساده، با درک اینکه این قانون جهانی چگونه کار می کند و سپس با کسب مهارت در مراحلی که این کتاب به شما نشان می دهد، می توانید سرانجام هرآنچه را که می خواهید به زندگی تان جذب کنید.

در قسمتی از کتاب صوتی 5 تکنیک طلایی برای ثروتمند شدن با استفاده از قانون جذب می شنویم:

کمتر کسی را می توانی پیدا کنی که از ثروتمند شدن خوشش نیاید. زمانی که قانون جذب برای اولین بار مطرح شد و میلیونرهای موفق پرده از این راز بزرگ برداشتند، هر کس وسوسه شد تا برای یک بار هم که شده این قانون را در زندگی شخصی خودش به کار گیرد. حتی آن هایی که در ظاهر مخالف این موضوع بودند در خلوت خودشان عبارات تاکیدی را مثل یک اکسیر جادویی به زبان می آوردند تا با چشم های خودشان از صحت این موضوع باخبر شوند.

براساس قانون جذب، شما می توانستید هر چیزی را در زندگی تان جذب کرده و برای این کار تنها کافی بود چشم هایتان را ببندید و جذب کنید. جذب کردن با تکرار عبارات تاکیدی مثبت و تجسم کردن راهی میانبر برای رسیدن به رویاها بود که همیشه سرکوبش می کردید. حتما شما هم برای یک بار هم که شده این کار را انجام داده اید اما جز موارد جزئی، نتوانستید نتیجه شگفت انگیزی که قانون جذب از آن صحبت می کرد را به دست بیاورید.

اما طبق نظرات روانشناسان هیچ اشتباهی در قانون جذب اتفاق نیفتاده است بلکه گره اصلی این معمای پیچیده ذهن ناخودآگاه شماست. قانون جذب همیشه عمل می کند، چه آن را باور داشته باشی یا نداشته باشی، چه آن را بفهمی یا نفهمی...

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

نظرات