قانون جذب رفاه و ثروت

5 از 2 نظر

ارائه دهنده: آذرسا

گوینده: نازنین آذرسا

گردآورنده: حسین موفق

کتاب صوتی

حجم دانلود: 64.9 مگا بایت
6,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

حسین موفق در کتاب صوتی قانون جذب ثروت و رفاه، راهکارها و روش های کاربردی در جهت رسیدن به خواسته هایتان را بیان می کند. با این کتاب هر آنچه می خواهید را به دست آورید.

قانون جذب، قانون جدید و نو ظهوری نیست. از هزاران سال پیش، بودا نیز به مریدان خود چنین می گفت:«هر آنچه که هستیم حاصل تفکرات مان است. ذهن یعنی همه چیز. هر آنچه را فکر کنیم، همان خواهیم شد.»

در کتاب های مقدس، متون باستانی، نظریه های دانشمندان نیز به قدرت افکار اشاره شده است. به راستی چطور فکر انسان می تواند شرایطش را تعیین کند؟

ذهن انسان مدام در حال تفکر است. هر تفکری باعث ایجاد احساس در انسان می شود. احساسات نیز باعث افزایش یا کاهش ارتعاشات انرژی بدن می شوند و هر انرژی، مشابه خودش را جذب می کند. اگر ذهن باعث شود بدن انرژی مثبتی از خود ساطع کند بدیهی است که تمام انرژی هایی که جذب انسان و یا فرد جذب آن می شود مثبت خواهند بود و برعکس.

اما چطور می توانیم یک بار برای همیشه بر روی افکارمان کنترل داشته باشیم؟ چطور می توانیم فرکانس های ارتعاشات ذهنی مان را کنترل کنیم؟ چه روش هایی می توانیم برای جذب پول و ثروت با کمک ارتعاشات حاصل از افکارمان جذب کنیم؟ چطور بدون آنکه ازین پس نگران پول باشیم، پول خود به خود وارد زندگی مان شود؟ چطور نه تنها پول بلکه هر آنچه را بخواهیم با 5 روش ساده وارد زندگی مان کنیم؟

جواب تمامی این سوالات را در این کتاب صوتی می شنوید، این کتاب یک بار برای همیشه نگرش تان را عوض می کند و طرز فکرتان را بر روی فرکانس جذب پول و دریافت آن تغییر خواهد داد. پس نه تنها آن را بخوانید بلکه عمل کنید.

جهان هستی فرق بین تخیلات و خاطرات شما را نمی داند. اکثر افراد هنگام تصویرسازی و تخیل کردن مدام از تصاویری که در حافظه شان هست استفاده می کنند، از تجربیات گذشته شان، از احساسات فعلی شان… این غلط است شما باید هر آنچه را دوست دارید تصویرسازی کنید، تخیل کنید. دنیا به آنچه که در ذهن تان تشکیل می شود پاسخ می دهد، اختلاف بین تصویر واقعی و تخیلی را نمی داند.

پس اگر تا به حال پول زیادی نداشتید از فکر کردن و تخیل کردن در مورد پول زیاد هراس نداشته باشید. از تصویرهایی که می سازید لذت ببرید.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

نظرات