3 / 5

دانلود کتاب اسرار ناگفته ذهنمان

نوع محصول: کتاب صوتی
حجم دانلود: 42.1 مگا بایت
8,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب صوتی اسرار ناگفته ذهنمان نوشته آرش علیرضایی به شما می آموزد که چگونه ذهن خود را بر روی جذب ثروت تنظیم کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن ثروت را در زندگی خود مشاهده کنید.

ذهن انسان یکی از پیچیده ترین اسرار را در خود نهفته دارد. هر چیزی که در این دنیا بشر به آن دست یافته، اول در ذهن بشر شکل گرفته و بعد به مرحله عمل و اجرا در آمده است ولی به غیر از این ذهن انسان توانایی های خارق العاده دیگری دارد که اگر هر فردی از این توانایی های ذهن خود باخبر باشد، می تواند به هر خواسته ای که دارد برسد و ذهن خود را در جهت رسیدن به اهدافش تنظیم کند و آن را خلق کند.

خیلی از افراد هستند که می خواهند به ثروت و موفقیت برسند، نمی دانند که چگونه و به چه صورت باید به هدفشان دست یابند و هیچ اقدامی برای رسیدن به هدفشان انجام نمی دهند و یا اگر اقدامی انجام می دهند نمی توانند به موفقیت برسند.

تقریبا 95 درصد انسان های کره زمین از ذهنیت و افکار و توانمندی های ذهن خود بی اطلاع هستند. در این کتاب به عملکرد ذهن انسان می پردازیم که در آن راز و رمزهایی است که گاهی باعث موفقیت و گاهی باعث شکست انسان می شود. تمام دردسرهای بشر چه امروزی چه بشر قدیم به دلیل خاصیت گول خورندگی ذهنمان است که ما از آن ها بی اطلاع هستیم. ذهن ما تحت تاثیر عوامل بیرونی قرار می گیرد.

تا حالا فکر کردید که اگر زندگیتان را از یک محیط به یک محیط دیگری ببرید تمام افکار، لهجه و آداب معاشرت با آن محیط هماهنگ می شود.

در این کتاب گویا می خواهیم از این نوع خاصیت ذهن استفاده کنیم و به موفقیت و ثروت و خوشبختی برسیم.

در قسمتی از کتاب صوتی اسرار ناگفته ذهنمان می شنویم:

همین طور که می دانیم خیلی افراد تنبل هستند و حوصله هیچ کاری را ندارند این تنبلی ها به چند دلیل صورت می گیرد یکی طرز فکری تن پروری و یا این افراد یک پدر پولدار دارند و یا مشکل جسمانی. ولی از دید من افراد تنبل افرادی هستند که فقط کار های مورد علاقه خودشان را انجام می دهند. شاید بگوید که نه این افراد نمی توانند در زندگیشان به موفقیت برسند ولی در این کتاب تکنیک های را معرفی می کنیم که حتی این افراد تنبل هم به سعادت و ثروت برسند.

ذهن هر انسان طوری عمل می کند که هر سوالی از آن بپرسی جواب می دهد. بعد این افراد فکری به ذهنشان می رسد که می توانند این فکر را عملی کنند و به ثروت و موفقیت برسند و باور کنید ایده خود را عملی می کنند حتی از افراد زرنگ هم بهتر و دلیل آن این است که این ایده خودشان را دوست دارند و رسیدن به موفقیت برای آن ها یک تفریح به حساب می آید.

ولی افراد تنبلی هم هستند که به دلیل مشکل فیزیکی که دارند نمی توانند مانند دیگر افراد جامه حتی زندگی روز مره خودشان را انجام دهند ولی این افراد با توجه به شرایط جسمانی بدشان هم می توانند موفق شوند حتی اگر دست و پا هم نداشته باشند می توانند کار های مانند انتشار فایل ویدیویی آموزشی در اینترنت انجام دهند و موفق بشوند، در تمام موارد نیروی اراده خیلی مهم است که آیا می خواهی به موفقیت برسی یا نه؟ با خودتان رو راست باشید.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

نظرات