× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

قدرت آشکار شده

چگونه زنان می توانند قدرت رهبری خویش را دگرگون کنند

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

مترجم : بهاره دادرس

ارائه دهنده : آذرسا

گوینده : نازنین آذرسا

دریافت این اثر

کتاب صوتی 5,000 تومان

خلاصه اثر

کتاب صوتی قدرت آشکار شده اثر هلن فیشر، به زنان می آموزد که چگونه بتوانند قدرت رهبری خویش را دگرگون کنند.

دکتر هلن فیشر (Helen Fisher) نوشته های بسیاری در باب تفاوت های جنسیتی زنان و مردان، تفاوت های زنان و مردان در زمینه های رفتاری و ذهنیتی، تکامل جنسیت انسان، آینده زنان و مردان، تجارت، روابط جنسی و زندگی خانوادگی در قرن بیست و یکم به رشته تحریر درآورده است.

دکتر هلن فیشر در حال حاضر به عنوان محقق و پرفسور در بخش تکاملی انسان در دپارتمان علوم انسان شناسی در دانشگاه راتگرز فعال است. وی همچنین به عنوان مفسر علوم شناخت انسان، مشاور و سخنران در امور تجاری و رسانه ها برنامه های بسیاری را اجرا می کند.

در کتاب صوتی قدرت آشکار شده، هلن فیشر برای ما آشکار می سازد که زنان توان بسیار خوبی در زمینه علوم رایانه ای، قدرت شهودی، انعطاف پذیری ذهنی، طراحی نقشه های طولانی مدت، قوه خلاقیت و تخیل و نیز در زمینه مهارت های کلامی و اجتماعی دارند.

کتاب صوتی

5,000 تومان

حجم : 34.7 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

افزودن به سبد خرید

مدت زمان : 37 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات