1 / 5

معجزه کار با آینه

زندگی خود را در ۲۱ روز بهبود دهید

موضوعات


خرید کتاب معجزه کار با آینه

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 2.6 مگا بایت
صفحات کتاب : 163
10,900 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب معجزه کار با آینه لوئیز ال هی زندگی خود را در ۲۱ روز بهبود دهید به شما یاد می دهد چطور با نگاه کردن به آینه به سادگی زندگی خود را تغییر بدهید.

قدرتمندترین عبارات تأکیدی آن هایی هستند که وقتی در مقابل آینه ایستاده اید با صدای بلند بیان می کنید. آینه احساس هایی را که شما در مورد خودتان دارید به شما برمی گرداند و بلافاصله شما را آگاه می کند که کجا مقاومت می کنید و کجا باز و پذیرا هستید؛ به وضوح به شما نشان می دهد که اگر می خواهید یک زندگی شاد و موفق داشته باشید، کدام فکرهایتان را باید تغییر بدهید.

کتاب کار با آینه نگاه کردن عمیق به چشم هایتان و تکرار عبارات تأکیدی مثبت مؤثرترین روشی است که لوئیز ال هی (Louise L Hay) پیدا کرده، تا به شما یاد بدهد خودتان را دوست بدارید و دنیا را جایی امن و دوست داشتنی ببینید. از همان زمانی که او تکرار عبارات تأکیدی را به آدم ها یاد داد، کار کردن با آینه را هم به آن ها آموخت. به زبان ساده، هر چیزی که ما می گوییم یا به آن فکر می کنیم یک جمله تأکیدی است.

همه خودگویی ها و محاورات درون سرتان سیلی از تأکیدات هستند. این تأکیدات پیام هایی هستند برای ذهن نیمه هوشیار شما که روش های عادتی طرز تفکر و عملکرد شما را می سازند. تأکیدات مثبت در وجود شما افکار و عقاید شفابخشی را ثبت می کنند که به شما کمک می کنند اعتماد به نفس و عزت نفس خود را بالا ببرید و به آرامش ذهن و شعف درونی دست پیدا کنید.


 


وقتی شما یاد می گیرید با آینه کار کنید، از حرف هایی که می زنید و کارهایی که انجام می دهید بسیار بیشتر آگاه می شوید. آن وقت یاد خواهید گرفت بسیار بیشتر از قبل از خودتان مراقبت کنید. وقتی چیز خوبی در زندگی شما اتفاق می افتد، می توانید جلوی آینه بروید و بگویید:

«متشکرم، متشکرم، خیلی عالی بود! ممنونم که این کار را کردی.»

اگر اتفاق بدی برایتان افتاد، می توانید جلوی آینه بروید و بگویید:

« اشکالی ندارد، من باز هم تو را دوست دارم. اتفاقی که افتاده است خواهد گذشت؛ اما من تو را دوست دارم، تا آخر هم دوستت خواهم داشت.»

برای بسیاری از ما در وهله اول سخت است در مقابل آینه بنشینیم و با خودمان روبه رو شویم، به همین دلیل نام آن را کار با آینه می گذاریم؛ اما وقتی به این عمل ادامه می دهید، انتقاد شما از خودتان کاهش پیدا می کند و آن وقت می توانیم به این کار، بازی با آینه بگوییم. خیلی زود آینۀ شما هم دمتان می شود و به جای دشمن، حکم دوستی عزیز را برایتان پیدا می کند.

کار کردن با آینه یکی از بهترین هدایایی است که شما می توانید به خودتان بدهید. فقط یک آن طول می کشد که به خودتان بگویید:
«سلام پسر!»
یا «چقدر خوب به نظر می رسی!»
یا «جالب نیست؟»

بسیار مهم است که شما در طول روز پیام های کوتاه مثبت به خودتان بدهید. در زمان های سخت هرقدر بیشتر از آینه ها برای تعریف و تمجید از خودتان و تأیید و حمایت از خویشتن استفاده کنید، ارتباط با خودتان عمیق تر و لذت بخش تر می شود. شاید تعجب کنید چرا یک برنامه بیست و یک روزه؟ یعنی می توانید فقط در طول سه هفته زندگی خود را به کلی عوض کنید؟ شاید زندگی شما کاملا عوض نشود؛ اما می توانید بذرهای تغییر را بکارید. همین طور که به کار با آینه ادامه می دهید، این بذرها به عادات ذهنی جدید و سالمی تبدیل می شوند که در را به روی یک زندگی شاد و موفق برای شما می گشایند.

لوییز هی یک معلم و سخنران مسائل مابعدالطبیعی است که از سال 1984، که اولین کتاب پرفروش خود را با نام شفای زندگی به چاپ رساند، به هزاران نفر روحیه بخشیده است. بیش از چهل میلیون نسخه از این کتاب در سرتاسر دنیا به فروش رفته است. لوییز به این امر شهرت دارد که نشان می دهد عبارات تأکیدی در به وجود آوردن تغییرات مثبت در زندگی انسان ها چه قدرتی دارند.

او بیش از سی جلد کتاب برای کودکان و بزرگسالان تألیف کرده است که برخی از کتاب های پر فروش از قبیل نیرو درون شماست و شفای جسم را نیز شامل می شود. کتاب های زندگی عاشق شماست و کارت های زندگی عاشق شماست، هر دو با همکاری روبرت هولدن تألیف شدند و مفاهیم عمیق تر و کاربردهای عملی عبارات تأکیدی را که روش خاص لوییز هی هستند، مورد بررسی قرار می دهند.

در قسمتی از کتاب معجزه کار با آینه می خوانید:

بیایید عشق مان را با همه آدم ها سهیم شویم، اعم از این که آن را بپذیرند یا نپذیرند. بیایید تمام موجودات این سیاره را به قلب هایمان راه بدهیم: حیوانات، گیاهان و همه آدم ها را؛ آدم هایی را که ما از دست شان عصبانی هستیم و از آن ها رنجیده ایم؛ آن هایی را که به روش ما عمل نمی کنند و آن هایی را که اصطلاحا آدم های بد می گویند بیایید تا آن ها را هم به قلب خودمان راه بدهیم تا آن ها با احساس امنیت بتوانند بفهمند که واقعا چه کسی هستند.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 163

کنگره : BF۵۷۵‭ /‮خ‬۸۷‏‫‬‭ھ۹۵ ۱۳۹۶

دیویی : 158

کتابشناسی ملی : 4745182

شابک : 978-964-236-818-1

سال نشر : 1396

فهرست

خوش آمدید
هفته اول
روز اول: خود را دوست بدارید
روز دوم: آینه تان را دوست خود کنید
روز سوم: مراقب خودگویی هایتان باشید
روز چهارم: گذشتة خود را رها کنید
روز پنجم: عزت نفس خودتان را بسازید
روز ششم: از سرزنش کردن خودتان دست بردارید
روز هفتم: خودتان را دوست بدارید: مرور هفتة اول شما
هفته دوم
روز هشتم: کودک درونتان را دوست بدارید ـ قسمت اول
روز نهم: کودک درونتان را دوست بدارید ـ قسمت دوم
روز دهم: بدنتان را دوست بدارید،دردهایتان را شفا بدهید
روز یازدهم: حال خوب،رها کردن خشم است
روز دوازدهم: بر ترس خود غلبه کنید
روز سیزدهم: روزتان را با عشق شروع کنید
روز چهاردهم: خودتان را دوست بدارید: مرور هفته دوم شما
هفته سوم
روز پانزدهم: خود و کسانی را که موجب اذیت و آزار شما شده اند ببخشید
روز شانزدهم: روابط خود را بهبود دهید
روز هفدهم: بدون استرس زندگی کنید
روز هجدهم: از سعادتی که به سوی شما می آید استقبال کنید
روز نوزدهم: به زندگی سپاسگزارانه نگاه کنید
روز بیستم: کار کردن با آینه را به کودکانتان بیاموزید
روز بیست و یکم: همین حالا خودتان را دوست بدارید
مؤخره
12 روش برای اینکه شما همین حالا و برای همیشه، خودتان را دوست بدارید
درباره نویسنده

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات

98921****7416

عالی

1399/5/6

پاسخ