× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

کودک من

نوع اثر : کتاب

ناشر : متخصصان

نویسنده :

صفحات کتاب : 48

کنگره : ‏‫‬‮‭HQ۷۶۹‏‏‫‫‬‮‭‏‫‭‭/ب۴ک۹ ۱۳۹۷‬ ‏‫‬‮‭‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

دیویی : 649/1

کتابشناسی ملی : 5431901

شابک : 9-36-6237-622-978

سال نشر : 1397

خلاصه اثر

کودکان صرف نظر از هوش، نحوه تولد، وضعیت اقتصادی و اجتماعی دارای خلق و خوهای متفاوتی هستند و علی رغم تاثیر بسیار مهم ژنتیک بر خلق و خو تمام صفات خلق و خویی مانند صفات شخصیتی در دامنه ای از شدت قرار دارند که با گذشت زمان ممکن است افزایش یا کاهش داشته باشد.

بنابراین اگر چه خلق و خوی بنیادی کودک در طول زمان تغییر نمی کند اما شدت صفات خلق و خویی می تواند توسط ارزش های فرهنگی خانواده و شیوه های فرزندپروری تحت تاثیر قرار گیرد.

آگاهی از خلق و خوی کودک برای پدر و مادر لازم و ضروری است. از این طریق آن ها می توانند به کودکشان کمک کنند تا به بهترین شکل با چالش های دوره رشد روبه رو شوند. همچنین این آگاهی به والدین کمک می کند تا کودکانشان را به صورت افرادی مستقل ببینند و این ادراک، کلید مراقبتی همراه با حساسیت و مناسب با روحیه فردی کودک است.

از طرفی نیز احساس مادر از کفایت و اثرمند بودن در مواجهه با تعارض های کودک باعث خودکار آمدی و تقویت آنان می شود که این امر، زمینه ی مطلوبی را برای تربیت صحیح و کارآمد کودک فراهم می آورد.

کتاب الکترونیکی

3,300 تومان

حجم : 121.1 کیلو بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

افزودن به سبد خرید

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 39

موضوعات

فهرست

پیشگفتار
لجبازی کودکان
مقابله با لجبازی
کنترل و کاهش اضطراب در کودک
پرخاشگری در کودکان
کنجکاوی کودکان
خود پنداره کودکان
عوامل موثر در شکل گیری خودپنداره مثبت در کودکان
تربیت جنسی کودک
عادت های عصبی
دروغگویی در کودکان
بی اشتهایی کودکان

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات