1 / 3

دانلود کتاب کاغذ مگس کش

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 231.7 کیلو بایت
صفحات کتاب : 96
2,500 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب کاغذ مگس کش در بردارنده نه داستان آلمانی اثر رابرت موزیل است. در این نه داستان و مقاله، نویسنده به توریست ها، سنگ های یادبود و داستان هایی از جن و انفجارها، غم و تأثیر ناشی از مرگ کوچک و جنگ محال علیه نیروی حشره کش می پردازد.

داستان کاغذ مگس کش (Fly Paper) شرح و توصیف گرفتار شدن مگسی به سمی کشنده است که به طور جزئی، تمامی اعمال مگس هنگام گیر افتادن در سم چسبناک توصیف شده است.

کتاب کاغذ مگس کش همچنین برنده جایزۀ گلیست در سال 1915 شده است.

رابرت موزیل (Robert Musil) نویسنده مشهور اتریشی است که رمان بلند ناتمام او مرد بدون خاصیت یکی از مهم ترین رمان های مدرن شناخته می شود.

در بخشی از کتاب کاغذ مگس کش می خوانیم:

جایی در پشت پینچیو در ویلا بورگِزه دو درپوش تابوت ساخته شده از سنگ معمولی در فضای باز بین بوته ها افتاده اند. آن ها گنج های نایابی نیستند. همین طور آن جا افتاده اند. زوجی که به عنوان آخرین نشانه خود را در سنگ تکثیر کرده اند دراز کشیده بروی تابوت ها استراحت می کنند. از این دست درِ تابوت ها در روم زیاد می شود دید، اما در هیچ موزه یا کلیسایی اینطور تاثیری روی انسان نمی گذارند که اینجا زیر درختان. انگار که این نقش ها در یک گردش تفریحی دراز کشیده اند درست مثل آنکه همین چند لحظه ی پیش از خواب کوتاهی که دو هزار سال طول کشیده بیدار شده باشند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 96

کنگره : PT2640‭‬ ‭/و47‏‫‬‭ک2 1393

دیویی : 833/912

کتابشناسی ملی : 3006821

شابک : 978-600-6867-19-9

سال نشر : 1393

نظرات