کتاب قدرت یک ساعت

تسلط بر زندگی و کسب و کار با صرف یک ساعت در هفته

3 از 1 نظر

نویسنده:

ارائه دهنده: سبکتو

کتاب الکترونیکی

حجم دانلود: 145.0 کیلو بایت
صفحات کتاب : 134

خلاصه کتاب قدرت یک ساعت

در کتاب قدرت یک ساعت: تسلط بر زندگی و کسب و کار با صرف یک ساعت در هفته نوشته دیو لاخانی، از قدرتی که در پس هر ساعت از زندگی شماست صحبت می شود و لاخانی برای یک ساعت از روز، برنامه ای به شما می دهد که بتوانید بیشترین بهره وری را داشته باشید و در مسیر با یک برنامه 18 هفته ای پیش می روید.

فقط یک ساعت از هر هفته را به برنامه ریزی هایی که دیو لاخانی آن را مشخص کرده اختصاص بدهید تا نتایج شگفت انگیز آن را در پایان هفته هجدهم ببنید. فرقی ندارد که می خواهید زندگی شخصی تان را متحول کنید یا رویه تازه ای به کسب وکارتان بدهید، فقط هفته ای یک ساعت به آن اختصاص دهید. وقت طلاست. احتمالا زیاد این جمله را شنیده باشید اما چقدر در زندگی و کسب وکارتان آن را اجرا می کنید؟

شما باید هفته ای یک ساعت را صرف بهبود تاثیرگذاری شخصی و حرفه ای خود کنید. در این یک ساعت، کار هوشمندانه این است که برای ایجاد عادت های جدید و بهتر وقت بگذارید. به طور خاص، 9 هدف برای بالا بردن اثربخشی شخصی و 9 هدف برای افزایش بهره وری کسب وکار تان وجود دارد که باید توجه تان را روی آن ها متمرکز کرده و آن ها را بهبود ببخشید. هنگامی که این چرخه کامل 18 هفته ای را طی کردید، می توانید دوباره کار تان را از طریق آن چرخه آغاز یا تکرار کنید.

دیو لاخانی (Dave Lakhani) مدیر و موسس بولد اپروچ و نویسنده چندین کتاب است. او به شما می گوید که چطور یک استراتژی درست برای کسب وکارتان بسازید، چطور فروش را به سازمان تان برگردانید و چطور یک زندگی شخصی موفق برای خودتان بسازید. او جادوگر نیستم فقط می داند که شما قدرت های زیادی دارید و با استفاده از قدرت های اطراف تان می توانید به خواسته های بزرگ تان برسید.

در بخشی از میکروکتاب قدرت یک ساعت (Power of an Hour) می خوانید:

همه از ایده دادن به دیگران خوش شان می آید، اما اکثرشان فرصت آن را ندارند. در این یک ساعت تصمیم بگیرید که چه چیزی می توانید به جامعه یا بشریت اهدا کنید. انجام این کار می تواند به شکل باور نکردنی در شما احساس پیشرفت به وجود بیاورد.

نوشتن چک برای یک موسسه خیریه عالی است؛ اما در حقیقت صرف وقت برای کمک به دیگران از آن هم بهتر است. موضوعی را که بسیار شگفت زده تان می کند پیدا کنید و مشغول به کار شوید. برخی روش ها برای انجام این کار این ها هستند:

یک روز را به کارمندان تان اختصاص دهید و به آن ها اهمیت دهید.
برخی از محصولات اضافی که در انبار گذاشتید را بفروشید و پول آن را به یک موسسه خیریه اهدا کنید.
ماهی یک بار در شرکت تان برای خیریه غذا جمع آوری کنید و غذای جمع آوری شده را به یک سازمان خیریه مواد غذایی بدهید.
در شرکت تان بخش اهدا خون تشکیل دهید.
در چند پروژه های جمعی ارزشمند شرکت کنید.
در هر ماه، یکی از روزهای شنبه را به بخشیدن سود منابع شرکت تان به یک موسسه خیریه محلی اختصاص دهید.
مخارج خانواده ای بی خانمان را متقبل شوید.
این امکان را به مشتریان تان بدهید تا به ازای هر بار خرید از شما، یک دلار به خیریه ببخشند.
به کارمندان تان یک ساعت در هفته دستمزد اضافی بپردازید تا بتوانند آن را به خیریه ای به انتخاب خودشان بدهند.

معمولاً، بحث بر سر این نیست که آیا باید در کارهای خیرخواهانه شرکت کنید یا نه. مسأله ی اصلی معمولاً سازماندهی است. برای این کار برنامه ای خاص بریزید و بعد نشان دهید که چگونه به وعد ه تان عمل خواهید کرد. زمانی که صرف امور خیریه می کنید برایتان جبران خواهد شد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 134

نظرات