1 / 3

شما دوست داشتنی هستید

نویسنده:

ارائه دهنده: آذرسا

گوینده: نازنین آذرسا


دانلود کتاب شما دوست داشتنی هستید

نوع محصول: کتاب صوتی
حجم دانلود: 35.6 مگا بایت
5,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب صوتی شما دوست داشتنی هستید اثر جول اوستین به شما نشان می دهد که چگونه اعتماد به نفستان را تقویت کنید و نگرش های مثبتی نسبت به زندگی داشته باشید.

جول اوستین (Joel Osteen) می گوید: وقتی می دانید که کسی شما را دوست دارد معمولاً این طور برداشت می کنید که دیگر مجبور نیستید خودتان را درگیر کنید، او را تحت تأثیر قرار دهید یا با او مثل قبل خوب و مهربان باشید. بلکه می توانید در آرامش کامل به سر ببرید، خودتان باشید، راحت باشید چون می دانید که اوضاع امن است. اما خیلی ها وقتی دارند با خدا صحبت می کنند، نگرش «من فکر می کنم او مرا دوست دارد» را دارند و براساس عملکرد خودشان این نگرش را برای خود می سازند.

برای مثال می گویند من هفته پیش به کلیسا رفتم، کارهای خوبی انجام دادم، پس فکر می کنم که او مرا دوست دارد. مشکل این نگرش این است که وقتی اشتباه می کنیم یا از مسیر خارج شده ایم یا عملکرد مناسبی نداشتیم، فکر می کنیم که خدا ما را ترک می کند و می رود یک نفر دیگر را پیدا می کند تا دوست داشته باشد. رفتار طبیعی انسان ها اینگونه است که می گویند اگر تو مرا دوست نداری پس من هم تو را دوست ندارم. اما خداوند مثل انسان ها نیست. انسان ها همدیگر را معمولاً تحت شرایط خاصی دوست دارند. اگر کارهای خوبی بکنید، عملکرد خوبی داشته باشید، با من درست رفتار کنید، بعد من تو را دوست خواهم داشت. اما اگر ناامیدم کنید من هم می روم یکی دیگر را پیدا می کنم.

وقتی ما اشتباه می کنیم خداوند نظرش را در مورد ما عوض نمی کند. شما می توانید از مسیر خدا خارج شوید و راه دیگری را انتخاب کنید، اما خدا باز مستقیم به سمت شما می آید. دیگر برای بدست آوردن اینگونه عشق ها و دوست داشتن ها تلاش نکنید.

جول اوستین، یکی از بزرگ ترین روانشناسان انگیزشی، نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. محتوای صحبت های این فرد، طوری هست که بیشتر به جلسات مشاوره روانشناسی شباهت دارد تا موعظه دینی. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو" می شناسند. او تا به حال کتاب های پرفروشی را منتشر کرده که به زبان های مختلف ترجمه شده اند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

نظرات