1 / 5

دانلود کتاب اسرار ذهن ثروتمند

نوع محصول: کتاب صوتی
حجم دانلود: 39.7 مگا بایت
5,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند اثر تی هارو اکر، مناسب افرادی است که می خواهند در زمینه موفقیت مالی بدرخشند و به استقلال مالی برسند.

این اثر صوتی خلاصه ای مفید از کتاب اسرار ذهن ثروتمند (Secrets of the millionaire mind) است. نویسنده در این کتاب ابتدا به طرح اولیه پول در ذهن می پردازد؛ که ذهنیت شما در مورد پول چیست؟ و این ذهنیت از کجا آمده است؟

در فصل اول نویسنده به این می رسد که ذهنیت اکثر آدم ها نسبت به پول و به دست آوردن آن نادرست است و به اصطلاح یک دیوار ذهنی قوی در برابر پول در ذهن آدم ها قرار گرفته است. مثل اینکه پول چرک کف دسته!، پول زیاد بدست آوردن یعنی دزدی کردن، پول زیاد باعث اسراف بیشتر می شود، و از این قبیل موارد. در بخش دوم نویسنده درباره 17 تفاوت فکری بین افراد فقیر و ثروتمند می گوید و هر کدام از این تفاوت های فکری را توضیح می دهد و راهکار آن ها را بیان می کند.

تی هارو اکر (T.Harv Eker) در این کتاب به صورت کاملاً عملی روی ذهنیت افراد ثروتمند و ذهنیت افراد فقیر کار می کند و برای تغییر باورها و رفع ذهنیت های اشتباه افراد راهکارهایی را ارائه می دهد تا افراد بتوانند به استقلال مالی برسند.

کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند پنجره ای به سوی موفقیت مالی است؛ به شرطی که با علاقه شروع به شنیدن و تمرین کنید. در این کتاب با باورهای نادرست خود درباره پول و به دست آوردن پول مواجه و آشنا می شوید و به سخت ترین مرحله یعنی تغییر باور و ذهنیت درباره پول می رسید. پس این کتاب مناسب همه افراد است که می خواهند استقلال مالی را تجربه کنند و از کسب پول لذت ببرند.

همه تی هارو اکر را به عنوان یک فرد منحصر به فرد و زیرک می شناسند. اکر؛ یکی از اولین تاجران بین المللی و مربیان موفقیت شخصی است. او پس از کسب مالکیت 17 تجارت که به مرور زمان آن ها را به 30 عدد توسعه داد؛ حاصل سخت کوشی و جنب و جوش بالای خودش است. او به صراحت به یکسری نکات بحرانی اشاره می کند و تفاوت بین موفقیت و شکست را بازگو می کند.

آقای اِکر؛ متخصص کسب ثروت از کمترین هاست. او استعدادی فوق العاده برای شروع کار با مقادیر کم و ناچیز و کسب ثروت و درآمد در کوتاه ترین زمان را دارد و بسیار علاقه مند است که این روش را به دیگر دوستانش نیز بیاموزد. او با 2000 دلار شروع به سرمایه گذاری کرد و فروشگاه خرده فروشی در رابطه با تناسب اندام را باز کرد. این مغازها پس از 2/21 سال توانست ده شعبه دیگر در آمریکای شمالی افتتاح کند و در نهایت نصف سهام شرکتش را به مبلغ 6/1 میلیون دلار به آقای اچ. جی هانز فروخت «هارواِکر» امپراطور شرکت بین المللی آموزش موفقیت شخصی آنلاین خودش است.

او همچنین نویسنده کتاب پرفروش "اسرار ذهن ثروتمند" است. او خالق کمپین و سمینارهای بسیار مشهوری بوده و بیش از 5/1 میلیون دانش آموز در سراسر جهان دارد. او فارغ التحصیل از مدرسه «ضربه های سخت» است. «تی هارواِکر» تمام تجربیات و فراز و نشیب های سفر شخصی اش را بازگو و در نهایت شما را به سمت ترکیبی موفق از پول، معنویت و خوشبختی هدایت می کند. دانش آموزانش از بهترین ها هستند «تیهارواِکر» راه رسیدن به موفقیت را ساده می کند.

در بخشی از کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند می شنویم:

ثروتمندان معتقدند که زندگی شان را خودشان می سازند اما فقرا معتقدند زندگی برایشان تصادفی پیش می آید: باور کنیم، باور کنیم که تمام موفقیت ها را خودمان بوجود می آوریم. خودمان بین کشمکش موفقیت و عدم موفقیت یکی را انتخاب می کنیم. معمولاً افراد فقیر راحت ترین و آسان ترین راه را انتخاب می کنند که نتیجه آن جز شکست نیست. آن ها همیشه نقش قربانی را بازی می کنند و تیکه کلام آن ها هم: من بدبخت هستم! من شانس ندارم! خدا تقدیر من را سیاه نوشته است!

آن ها این ذهنیت را توسعه می دهند تا حس دلسوزی افراد را نسبت به خودشان بیدار کنند. آن ها به جای اینکه مسئولیت کارها و نتایج کارهای خود را به عهده بگیرند، مسئولیت بدبختی خود را گردن دیگران می اندازند. اغلب افراد فقیر می گویند پول برای آن ها مهم نیست در صورتیکه در عمل می بینم در به در! دنبال پول هستند و آن را ارزشمند نمی دانند در طرف مقابل، ثروتمندان برای کمترین مقدار پول هم ارزش قائل هستند و به خوبی از آن استفاده می کنند.

لازم است این را متذکر شوم که اصطلاح فقیر به معنای فردی که اصلاً پول ندارد نیست! به معنای فردی است که پول را به دست می آورد اما ارزشی برای آن قائل نیست و به اصطلاح آن را چرک کف دست می داند! مثل کسی که سر ماه پولی دارد اما در اواسط ماه دیگر آهی در بساط ندارد. چرا؟ چون طبق قانون تمرکز و قانون جذب: افراد فقیر روی فقر تمرکز می کنند و آن را جذب می کنند و افراد ثروتمند روی ثروت و پول تمرکز می کنند و آن را جذب می کنند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

کنگره : HG222/3‏‫‭‏‫‬‮‭‭/‮الف‬7‮الف‬5

دیویی : ‏‫‬‮‭332/02401

نظرات

milad****.com

سپاسگذارم

1398/3/20

پاسخ