1 / 5

دانلود کتاب راز موفقیت

نوع محصول: کتاب صوتی
حجم دانلود: 276.0 مگا بایت
16,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

در کتاب صوتی راز موفقیت نوشته آنتونی رابینز، به شما راه حل هایی پیشنهاد می شود تا بتوانید آنچه را که دوست دارید، بدست آورید، ضمن اینکه آنچه را که دارید حفظ کنید. این کتاب راهنمایی عملی برای موفقیت های فردی در طول زندگی است.

همه ما رویاها و آرزوهایی داریم... همه ما در اعماق روح خود می خواهیم باور کنیم که دارای موهبت خاصی هستیم، می توانیم تغییر و تفاوتی ایجاد کنیم، می توانیم به طریق خاصی در دیگران نفوذ کنیم و می توانیم جهان فعلی را به صورت دنیای بهتری درآوریم.

آرزوی شما چیست؟ شاید رویایی است که آن را فراموش کرده اید و یا درشرف زوال و نابودی است. اگر آرزوی شما عملی می شد، وضع امروزی شما چگونه بود؟ اکنون چند لحظه وقت صرف کنید و در رویا و آرزوی خود فرو بروید و ببینید خواسته واقعی شما در زندگی چیست؟

ببینید یک تصمیم، که به موقع و با ایمان کامل به آن عمل می شود چه نیرویی دارد. استقامت و پایبندی گاندی به تصمیمی که گرفته بود آن رویا را به واقعیتی غیر قابل انکار مبدل کرد. یک تصمیم می تواند دریچه های بسیاری به روی ما باز کند و شادمانی یا غم، سعادت یا بی نوایی و... را به ارمغان آورد. انسان اگر در زندگی هر چه بیشتر تصمیم بگیرد قدرت تصمیم گیری در او بیشتر می شود.

برای اینکه به خواسته های خود برسید باید ابتدا ببینید چه عواملی شما را از تلاش و کوشش در جهت رسیدن به هدف باز می دارند. کارهایی هست که تا آخرین لحظه از انجام آن ها خودداری می کنیم (مثلا پرداخت مالیات) یکی از تعریف های موفقیت از نظر نویسنده این است که طوری زندگی کنید که دائماً احساس لذت فراوان کنید و کمتر دچار رنج شوید و با توجه به شرایط زندگی تان کاری کنید که اطرافیان تان نیز طعم خوشی و لذت را بیشتر بچشند تا مزه رنج و سختی. در زندگی برای درک وتجربه هر چیزی راه های گوناگونی هست. روح ما مانند گیرنده ای است که می تواند برنامه های شاد یا غم انگیز مختلفی را پخش کند.

آنتونی رابینز موفق ترین، مشهورترین و پرطرفدارترین نویسنده و سخنران انگیزشی در جهان است. او در مدت کوتاهی به بیشترین آرزوها و رویاهای جوانی خود جامه عمل پوشانید و توانست درآمد سالیانه خود را از 38 هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار افزایش دهد.

کتاب های قدرت نامحدود، رها سازی قدرت درون، ۳۶۵ گام تا موفقیت و به سوی کامیابی از نوشته های رابینز هستند. از کتاب های دیگر آنتونی رابینز می توان به مهارت در بازی زندگی، افکار بزرگ، گام های بلند: تغییراتی کوچک، نتایجی بزرگ، قدرت شگرف بودن، قدرت نامحدود اشاره کرد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

نظرات