کتاب نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد

5 از 4 نظر

کتاب الکترونیکی نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد

حجم دانلود: 2.6 مگا بایت
صفحات کتاب : 285

در کتاب نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد، نوشته آلبرت الیس و آرتور لانگ هدف این است که به شما نشان دهیم چطور می توانید فعال، سرزنده و با شور و نشاط و حتی متوقع زندگی کنید و قربانی تلاش های خودتان نباشید.

ما مجموعه ی قدرتمندی از مهارت ها را به شما می دهیم تا رؤسا، همکاران، ناظران، همسر، بچه ها، والدین، همسایه ها، دوستان، عزیزان و دیگر کسانی که هر روز با آن ها سروکار دارید، نتوانند اعصابتان را به هم بریزند. به ندرت همه ی این اشخاص همیشه باعث ناراحتی ما می شوند، اما بسیاری از ما گه گاهی اجازه داده ایم کسی دکمه ی اعصابمان را فشار دهد.

دنیای امروز می تواند تاحدودی گیج کننده باشد، نه فقط در سطح جهانی، بلکه در زندگی روزمره مان. تعجبی ندارد که در این دوران اشخاص و مسایلی این چنینی به راستی می توانند دکمه های اعصاب ما را فشار دهند. این ممکن است فردی باشد که دکمه ی اعصاب ما را فشار می دهد: همکاری"همه چیزدان"، رئیسی زیادی منتقد، سرپرست و ناظری با حالت دفاعی، همسری بی احساس، بچه ای سرسخت، دوستی بهانه گیر، تعمیرکاری بی اعتنا، قوم و خویشی منفی.

کتاب نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد (how to keep people from pushing your buttons) روش هایی خاص و واقع بینانه در اختیار شما قرار می دهد تا اشخاص و موضوعات را از فشار دادن دکمه هایتان بازدارید. در این کتاب از حرف و حدیث های نظری و روان شناسی ساده انگارانه، روش مثبت اندیشی سطحی، خبری نیست. در عوض، به مجموعه ای از مهارت های بسیار خاص اشاره شده است که وقتی اشخاص و موضوعات دکمه ی اعصابتان را فشار می دهند، طرز واکنش شما را در جهت درست هدایت می کند و این روش کارایی دارد!

زندگی کوتاه و ارزشمند است. دکتر آلبرت الیس (Albert Ellis) و آرتور لانگ (Arthur lange) به شما کمک خواهد کرد تا در کاری که انجام می دهید موفق شوید و از این سفر لذت ببرید. آن ها به شما نشان خواهند داد چطور واکنش های افراطی تان را نسبت به اشخاص و موضوعاتی که دکمه های اعصابتان را فشار می دهند، مهار کنید.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد

مشخصات کتاب نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 285

کنگره : BF637‭‬ ‭/‮الف‬3‏‫‭‮الف‬7 1390

دیویی : 158/2

کتابشناسی ملی : 1756237

شابک : 978-964-236-061-1‬‬‏‬

سال نشر : 1390

نظرات درباره کتاب نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد

haniy****.com

فوق العادست
فراکتاب مرسی

1398/7/24

پاسخ