کتاب 40 فکر سمی

حتی یک لحظه هم این افکار را باور نکن!

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی 40 فکر سمی

حجم دانلود: 746.7 کیلو بایت
صفحات کتاب : 180

حتی یک لحظه هم این افکار را باور نکن!

حالا وقتش است که نگاهی به باورهای نادرست سمی تان بیندازید.

با خواندن و به کار بردن مطالب این کتاب تا حدودی قادر خواهید شد یکی دو یا چندین باور نادرست سمی تان را شناسایی کنید که باعث شده اند بدون دلیل ناراحت و ناراضی باشید. اما مهم تر این است که با به کار بردن پادزهرهای مختلف مطرح در این کتاب، می توانید افکارتان را سم زدایی کنید و مسیر را برای زندگی متعادل تر و از نظر روان شناختی سالم تر و ارضاکننده تر، هموار سازید.

جای تعجب است که هنوز اشخاص باهوش و روشنفکر زیادی که خودشان را مردمانی مطلع و آگاه می دانند، از عقاید و فلسفه هایی پیروی می کنند که شادمانی خودشان را تخریب می کند و آرامش و سلامت دوستان و خانواده شان را از بین می برد. این کتاب برای اشخاصی که زندگی خود و عزیزانشان را تخریب می کنند، نوشته شده است.

اگر سفرتان را از مسیری اشتباه شروع کنید، گم خواهید شد. چنین مسأله ای در مورد سفر زندگی نیز صدق می کند. در اطراف ما آن قدر باورهای نادرست و اطلاعات بی معنا وجود دارد که نقشه ای ناقص برای طی مسیر به دستمان دهد. در نتیجه، در مسیرهایی که به ناکجاآباد منتهی می شود، قرار می گیریم. اغلب در الگوهایی گرفتار می شویم که در ما تنش، افسردگی، اضطراب، گناه و عصبانیت ایجاد می کند.

اگر به همه یا تعدادی از این باورهای نادرست معتقدید، از شما می خواهیم به دقت باورهایی را که در این کتاب مطرح شده اند، مدنظر قرار دهید و دوباره به گونه ای روش مند درباره ی این باورهای سمی بیندیشید و آن ها را حذف کنید.

اگر بازنگری فکری داشته باشید، به احتمال زیاد خیلی شادتر خواهید بود و توانایی بیشتری برای سازگاری و مشکلات کمتری خواهید داشت. ما باور داریم که روشمان درباره ی باورهای نادرست سمی و پادزهرهای خاص آن ها، بی بروبرگرد به شما کمک خواهند کرد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب 40 فکر سمی

مشخصات کتاب 40 فکر سمی

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 180

کنگره : BF637 ‭/ر2‏‫‭ل24 1388

دیویی : 158

کتابشناسی ملی : 1541970

شابک : ‏‫‭978-964-412-967-4‬

سال نشر : 1388

نظرات درباره کتاب 40 فکر سمی

98938****6695

عالی بود...

1399/1/15

پاسخ