کتاب 12 گام تا مثبت اندیشی

5 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی

حجم دانلود: 271.1 کیلو بایت
صفحات کتاب : 107

خلاصه کتاب 12 گام تا مثبت اندیشی

هدف کتاب 12 گام تا مثبت اندیشی اثر محمد سیدا، این است که به آنچه خوب است و آنچه زیباست فکر کنید تا خودتان به نهایت خوبی و آنچه لیاقتش را دارید برسید.

شما همان چیزی را می بینید که می خواهید. با این حال، برخی حتی در بیابان برهوت هم زیبایی می بینند و برخی دیگر در دل مزارع سرسبز، دلتنگ می شوند. برخی قادرند یک مشکل کاری را به یک موقعیت مناسب تبدیل کنند و برخی دیگر یک فرصت پیشرفت را به یک مشکل بدل می کنند. به هر حال، تلسکوپ در دست شماست، از هر طرف که صلاح می دانید نگاه کنید.

در بخشی از کتاب 12 گام تا مثبت اندیشی می خوانیم:

آیا می دانید که اشرف مخلوقات هستید و تمامی پدیده های هستی در خدمت شماست؟ تا به حال به این نکته فکر کرده اید که واقعاً چه توانایی نهفته ای در وجود هر یک از ما هست که خدا ما را اشرف مخلوقات لقب داده است؟ اگر کمی واقع بین باشید، با اعتمادبه نفس و اطمینان به قدرت درونی خود می توانید از زندگی شاد و موفقیت آمیزی برخوردار گردید. عده بسیار زیادی را می بینیم که به علت داشتن عقدۀ «خود کوچک بینی» شکست خورده اند یا کوچک ترین پیشرفتی نکرده اند؛ درحالی که لیاقت و توانایی موفقیت را داشته اند. با گام های مثبت و صحیح می توانید خودتان را باور کرده و ایمان محکمی نسبت به خود در دلتان ایجاد نمایید؛ ایمانی که موجه بوده و حق الهی شما است.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : 12 گام

صفحات کتاب : 107

کنگره : BF697/5‭‬‭‬ ‭/م2‏‫‭س9 1386‬

دیویی : 158/1‬

کتابشناسی ملی : ‏‫‬‭م85-49242

شابک : 978-964-2920-22-8

سال نشر : 1386

نظرات