بهترین سال زندگی شما

ببینید، برنامه ریزی کنید، زندگی کنید

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی

حجم دانلود: 1.5 مگا بایت
صفحات کتاب : 166
8,900 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب بهترین سال زندگی شما اثر دبی فورد، دعوت به عمل است؛ یک راهنمای قدم به قدم؛ تا امسال خود را به قدری خاص و منحصر به فرد سازید و صبح ها با چنان نشاطی از خواب بیدار شوید که بخواهید از رختخواب بیرون بپرید و روزتان را شروع کنید.

هدف کتاب بهترین سال زندگی شما (The Best Year Of Your Life)، الهام بخشیدن، هدایت و حمایت از شما تا رسیدن به نقطه ای از لذت زندگی است که حتی تصورش را هم نمی کردید؛ و درنهایت، حظ بردن از نتیجه تلاش هایتان در انتهای سال، طوری که وقتی به آخر سال رسیدید، دل تان نخواهد آن سال تمام شود. هدف آن همراهی شما در این تجربه است که بهترین سال زندگی تان چه معنا و مفهومی دارد؛ چگونه به نظر می رسد و چه احساسی را در شما به وجود می آورد. وقتی حضور آن را احساس کردید، این کتاب به شما کمک می کند خط مشی و برنامه ای طراحی کنید که موفقیت تان را تضمین کند و به مهارت هایی دست پیدا کنید که رویاهای دیرین تان را تحقق بخشند.

انتخاب با شماست! همین جا و همین لحظه. فقط به این موضوع فکر کنید که این زندگی متعلق به شماست، چه تنها، چه بیمار، چه چاق، چه فقیر، چه گرفتار و چه افسرده باشید، این زندگی مال شماست. ممکن است تحصیل کرده نباشید یا حتی در گذشته مرتکب اشتباهاتی شده باشید؛ ممکن است مشکلات شخصیتی داشته باشید یا کسی که دوست داشته اید ترک تان کرده باشد؛ ممکن است در کودکی مورد آزار و اذیت قرار گرفته باشید؛ ممکن است مورد محبت و حمایت عزیزان تان نباشید، حتی شاید به نظر برسد همه چیز از کنترل شما خارج است. باید زندگی تان را با هر چه در آن می گذرد، بپذیرید.

معنی بهترین سال زندگی این نیست که به همه چیز هایی که دوست دارید، برسید. معنی آن به اتمام رساندن فلان پروژه، یافتن عشق زندگی تان یا کم کردن 10 کیلوگرم از وزن تان نیست. معنای آن پرداخت بدهی یا پیدا کردن شغل جدید هم نیست. ممکن است در سالی که پیش رو دارید کارتان یا حتی عزیزی را از دست دهید؛ ممکن است از همسرتان جدا شوید یا در محل کار مشکلاتی برایتان پیش آید. چیزی که سعی دارم به شما بگویم این است که معنای بهترین سال زندگی این نیست که همه روزهای آن شکوفه باران و بر وفق مرادتان باشد. ساختن بهترین سال زندگی تان مستلزم تقویت قسمت هایی از وجودتان است که به رشد و شکوفایی نیاز دارند.

بهترین سال زندگی تان، سالی است که در هر روزِ آن الهام بخش زندگی خود بوده و تصمیم هایی را که می گیرید دوست داشته باشید؛ همین طور خودتان را. بدین معناست که با گذشته خود کنار بیایید تا آینده ای بسازید که با همه سال های عمرتان متفاوت باشد و تک تک روزهایی را که در اختیارتان گذاشته شده، با شور و اشتیاق زندگی کنید و الهام بخش دیگران باشید.

هم اکنون می توانید انتخاب کنید. می توانید امسال، امروز و این لحظه را سرآغاز بهترین سال زندگی خود بدانید یا می توانید به همان راهی که مدت ها در آن گام برداشته اید، ادامه دهید. کتاب بهترین سال زندگی شما نوشتۀ دبی فورد (Debbie Ford)، راهی ساده، تحول برانگیز و اثبات شده در اختیارتان می گذارد که می توانید به کمک آن از همین امروز بهترین سال زندگی خود را خلق کنید. اگر این راه را دنبال کنید، خواهید دید که تحقق رویایتان بسیار ساده تر از آن چیزی بوده است که تصور می کردید.

در بخشی از کتاب بهترین سال زندگی شما می خوانیم:

درک این موضوع بسیار مهم است که بهترین سال زندگی ما چیزی است که توان و قدرت دستیابی به آن را داشته باشیم. می تواند بهترین تصویری باشد که از خود در ذهن داریم، اما به طور حتم نمی تواند یک زندگی خیالی دور از ذهن باشد که هرگز امکان رسیدن به آن را نداریم. زندگی در خیال، رویا، امید و آرزو، انحراف از مسیر اصلی و مانع از درک و تعهد ما به تصمیمی است که ما را به سمت بهترین روزهای زندگی مان هدایت می کند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 166

کنگره : BF637‭‬ ‭/خ9‏‫‭‬‏‫‬‮‭ف84 1395

دیویی : 158‬

کتابشناسی ملی : 3976043

شابک : ‏‫‫‭978-964-236-693-4

سال نشر : 1395

نظرات