کتاب صوتی برگشتی در کار نیست

حجم دانلود: 45.1 مگا بایت
صفحات کتاب : 24

معرفی کتاب برگشتی در کار نیست

کتاب صوتی برگشتی در کار نیست اثر اریک بردول روایت گر زندگی خانواده ای است که در سال های میان جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم زندگی می کنند و در خلال داستان تاثیرات جنگ را بر زندگی آن ها می بینیم.

کتاب صوتی برگشتی در کار نیست (There is no Return) داستان خانواده ای به نام فارستر است که پسر بزرگشان را در جنگ از دست داده اند و به همین مناسبت "آن فارستر" (مادر خانواده) هر سال در روز تولد پسرش شمعی پای قاب عکس او روشن می کند تا خاطره اش را زنده نگه دارد. جودیت و جرالد دو فرزند دیگر این خانواده هستند که خاطره چندانی از برادر از دست رفته شان ندارند.

در یک غروب تابستانی که جودیت و جرالد از بازی تنیس برگشته اند با مرد غریبه نابینایی در خانه شان مواجه می شوند که به دلیل صدمات جنگ حافظه اش را از دست داده و سال ها در آسایشگاه بستری بوده است. در حالی که جرالد قصد دارد غریبه را از خانه بیرون کند، جودیت طی گفتگوی کوتاهی با غریبه احساس خوشایندی نسبت به او پیدا می کند. به خصوص که غریبه شباهت هایی با قاب عکس روی طاقچه نیز دارد.

از ویژگی نمایشنامه صوتی می توان به انتخاب بازیگران براساس جنس صدا و سبک بازیگری در جهت خطوط اصلی شخصیت ها و کنش و واکنش آنان نسبت به حضور مرد غریبه اشاره کرد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب برگشتی در کار نیست

مشخصات کتاب برگشتی در کار نیست

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 24

کنگره : PR‏‫1397

دیویی : 822/91

کتابشناسی ملی : 5047483

شابک : 978-600-229-605-4

سال نشر : 1397

نظرات درباره کتاب برگشتی در کار نیست