کتاب چگونه نفوذ کنیم

چگونه در زندگی دیگران تأثیر مثبت بگذاریم

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی چگونه نفوذ کنیم

حجم دانلود: 1.4 مگا بایت
صفحات کتاب : 206

معرفی کتاب چگونه نفوذ کنیم

جان سی ماکسول و جیم دورنان در کتاب چگونه نفوذ کنیم: چگونه در زندگی دیگران تاثیر مثبت بگذاریم، درباره اصولی بحث می کنند که می تواند زندگی شما را تغییر دهد، در عین حال که می تواند به شما کمک کند در زندگی دیگران تأثیر بگذارید.

اگر بخواهید موفق شوید یا در دنیایتان تأثیری مثبت بر جای بگذارید، باید بتوانید صاحب نفوذ باشید. بدون نفوذ موفقیتی وجود ندارد. برای نمونه، اگر فروشنده باشید و بخواهید بر فروش خود بیفزایید، باید بتوانید در مشتریان تان تأثیر بگذارید. اگر مدیر هستید موفقیت شما به این بستگی دارد که در کارکنان تان تأثیر بگذارید. اگر مربی ورزشی هستید، تنها با نفوذ در بازیکنان تان می توانید موفق و برنده شوید. اگر روحانی و واعظ هستید، تنها با نفوذ در کسانی که به صحبت های شما گوش می دهند می توانید موفق شوید.

اگر می خواهید خانواده ای سالم و منسجم شکل دهید، باید بتوانید در افراد خانواده نفوذ داشته باشید. اگر بتوانید صاحب نفوذ باشید، سریع تر می توانید به خواسته هایتان برسید. در کتاب چگونه نفوذ کنیم: چگونه در زندگی دیگران تاثیر مثبت بگذاریم (Becoming a Person Of Influence: How to Positively Impact The Lives Of Others)، جان سی ماکسول و جیم دورنان دیدگاه ها و حکایت های آموزنده ای را با شما در میان می گذارند.

جیم دورنان (Jim Dornan) سی سال گذشته را فضای کسب وکار بوده و به مردم آموزش داده است که چگونه موفق شوند، و در این فرآیند توانسته سازمانی تجاری را در سطح جهان راه اندازی کند. از سوی دیگر، جان سی ماکسول (John C. Macwell) در 28 سال گذشته در نقش هایی دیگر همچون کشیش، مدیر اجرایی و سخنران الهام بخش فعالیت داشته است. او یکی از برجسته ترین کسانی است که در امر رهبری تدریس کرده و مطلب نوشته است.

جملات برگزیده کتاب چگونه نفوذ کنیم

شخصیت در لحظات بی اهمیت زندگی ما شکل می گیرد.

وقتی کسی تشویق شود، می تواند بر ناممکن ها و مشکلات بزرگ غلبه کند.

وقتی به اشخاص ایمان داشته باشید، کارهایی غیرممکن می کنند.

وقتی دیدگاه کسی را درک کنیم، وقتی درک کنیم او می خواهد چه کار کند، می بینیم نود درصد کارش درست است.

از نظر بیشتر مردم، آنچه اکنون هستند دلیل پیشرفت نکردن شان نیست، بلکه آنچه خیال می کنند نیستند آن ها را عقب نگه می دارد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب چگونه نفوذ کنیم

مشخصات کتاب چگونه نفوذ کنیم

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 206

کنگره : BF774‏‫‬‮‭/م2چ8 1397

دیویی : 158/2

کتابشناسی ملی : 5030809

شابک : 978-964-236-913-3‬‬‬

سال نشر : 1397

نظرات درباره کتاب چگونه نفوذ کنیم