کتاب راهنمای داروهای شیمی درمانی سرطان 2017

3 از 1 نظر

کتاب‌الکترونیکی

حجم دانلود: 6.9 مگا بایت
صفحات کتاب : 656

خلاصه کتاب راهنمای داروهای شیمی درمانی سرطان 2017

سرطان بدون شک یکی از بزرگترین چالش های سلامت انسان امروزی است که آدمی را به تحقیق در زمینه شناخت جنبه های متفاوت آن واداشته و پیشرفت های قابل توجهی نیز در زمینه کنترل و درمان حاصل شده است.

شیمی درمانی، در کنار جراحی و پرتودرمانی، یکی از شیوه های رایج درمان سرطان است که در چند دهه اخیر پیشرفت های چشمگیری داشته است. کتاب حاضر، ترجمه کتابPHYSICIAN,S CANCER CHEMOTHERAPY DRUG MANUAL 2017 است که یکی از کاملترین کتاب های موجود در مبحث شیمی درمانی سرطان است و توسط دو تن از بزرگان سرطان شناسی در دنیا به رشته تحریر درآمده است. آنچه ما را بر آن داشت تا به ترجمه این کتاب همت گماریم، از چند جنبه قابل ذکر می باشد؛ اول این که دسترسی آسان به منابع معتبر و پیشرفته در زمینه علوم جدید و پیشرفت های نو، از اولین راه های بومی سازی دانش روز دنیاست و این ترجمه سعی در انجام این موضوع دارد.

دوم آن که کتاب مذکور در عین کامل بودن، با زبانی ساده به معرفی دارو های شیمی درمانی موجود در دنیای امروز درمان سرطان پرداخته است که اطلاعات آن، نه تنها برای هر متخصص سرطان لازم می باشد، بلکه برای آشنایی سایر حرف پزشکی؛ که علاقمند به دانستن یا پژوهش در زمینه دارو های مختلف سرطان هستند، نیز مفید است و دانستنی های ارزشمندی را برای دانشجویان، پرستاران و حتی بیماران و خانواده ایشان در مقوله شیمی درمانی در بر دارد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 656

کنگره : RC۲۷۱‭‬ /ش۹‏‫‭چ۹ ۱۳۹۷

دیویی : ۶۱۶/۹۹۴۰۶۱‭‬

کتابشناسی ملی : 5373296

شابک : 978-600-369-123-0‬‬‬

سال نشر : 1397

نظرات