× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

قورباغه ات را ببوس

12 شیوه ی شگفت انگیز برای تبدیل کردن منفی ها به مثبت در زندگی شغلی و شخصی

موضوعات


خرید کتاب قورباغه ات را ببوس

نوع محصول: کتاب‌الکترونیکی
حجم دانلود: 1.2 مگا بایت
صفحات کتاب : 167
8,900 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب قورباغه ات را ببوس اثر برایان تریسی و کریستیانا تریسی به شما نشان می دهد که چگونه منفی ها را رها کنید؛ در هر موقعیتی فقط و فقط مثبت ها را بیابید و به انسانی مثبت اندیش با عملکردی عالی تبدیل شوید. اگر خاطره های گذشتهٔ شما بیش از رؤیاهای آیندهٔ زندگی تان هستند؛ این کتاب را بخوانید تا بهترشدن وضعیت زندگی تان را شاهد باشید.

شاید شما نیز شاهکاری هستید که در قطعه سنگی مرمری محبوس مانده اید. یکی از اهداف مهم زندگی شما باید چنین باشد: همهٔ ترس ها، تردیدها، سستی ها، احساسات منفی و باورهایی اشتباه را کنار بگذارید که مانع می شوند بهترین باشید. به این ترتیب، بهترین انسانی پدیدار می شود که می توانید باشید.

وظیفهٔ شما این است: قورباغهٔ زندگی تان را ببوسید و ویژگی هایی مثبت را بیابید که در دل هر موقعیتی وجود دارند، هر گونه منفی را آگاهانه به مثبت تبدیل کنید و شاهزادهٔ خوش قیافهٔ زندگی تان را از بند رها کنید.

هم اکنون تصمیم بگیرید که همهٔ استعدادها و توانایی های نهفته در وجودتان را برای دستیابی به موفقیت و شادی به کار ببرید و به همان انسانی استثنایی تبدیل شوید که در ژرفای وجودتان نهفته است. شما می توانید همهٔ کارهای سازنده و شگفت انگیزی را انجام دهید که انجام دادن آن ها را در ذهنتان تصور می کنید.

برایان تریسی (Brian Tracy) نقشه ای را در این باره در اختیار ما قرار می دهد که چگونه می توانیم منفی ها را به مثبت ها تبدیل کنیم و زندگی سالم، سازنده و رضایت بخشی داشته باشیم. او بار دیگر کتابی فوق العاده نوشته است! این کتاب در واقع کتابی عالی دربارهٔ تبدیل کردن منفی ها به مثبت ها محسوب می شود. خودتان را برای خواندن کتابی دگرگون کننده آماده کنید.

خواندن کتاب قورباغه ات را ببوس (Kiss that frog) به افرادی پیشنهاد می شود که به راستی و به معنای واقعی قصد دارند محدودیت های خود ساختهٔ زندگی شان را در هم بشکنند و به سوی زندگی مناسب و دلخواه شان پیش بروند! این کتاب هم خلاقیت انسان را برمی انگیزد و هم انگیزه بخش است. با خواندن کتاب قورباغه ات را ببوس و به کارگیری آموزه های آن به یاری خودتان بشتابید!

کمابیش در هر دهه کتابی ارزشمند در زمینهٔ دستیابی به موفقیت چاپ می شود. برایان و کریستیانا تریسی (Kristina Tracy) هدیه ای ارزشمند را برای شما آماده کرده اند که راهکارهایی تأثیرگذار را برای دستیابی به موفقیت در هر موقعیتی در اختیارتان قرار می دهد. با به کارگیری این راهکارها می توان نکته هایی ژرف را به نکته هایی ساده و غیرممکن ها را به ممکن ها تبدیل کرد.

در بخشی از کتاب قورباغه ات را ببوس می خوانید:

دو دوره ی زمانی در زندگی شما وجود دارد که یکی گذشته و دیگری آینده است. زمان حال یگانه لحظه ی موجود بین آن دو دوره ی زمانی محسوب می شود. ما حقایق را در کدام دوره ی زمانی قرار می دهیم؟ مشکلات را در کدام دوره قرار می دهیم؟

حقیقت این است: بسیاری از حقایق، که شما را اندوهگین می کنند، به گذشته مربوط می شوند. آنچه در گذشته اتفاق افتاده است گونه ای حقیقت محسوب می شود. این حقیقت را نمی توان تغییر داد. پی بردن به این موضوع اهمیتی بسیار دارد زیرا بسیاری از انسان ها فقط به این دلیل در زمان حال اندوهگین و پریشان خاطر هستند که رویدادی در گذشته به شیوه ی دلخواه آنان پیش نرفته است. به هرحال، چنین رویدادی در گذشته اتفاق افتاده یا نیفتاده است و به همین دلیل به حقیقتی تغییر ناپذیر در زمان حال تبدیل می شود. غمگین شدن درباره ی حقیقتی تغییر ناپذیر هیچ فایده ای نخواهد داشت.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 167

کنگره : BF204/6‏‫‬‭/ت4ق9 1393

دیویی : 650/1

کتابشناسی ملی : 2789323

شابک : 978-964-236-469-5

سال نشر : 1393

فهرست

چند سخن درباره ی این کتاب
مقدمه: قورباغه و شاهزاده خانم
فصل اول: هفت حقیقت درباره ی شما
فصل دوم: شاهزاده ی خوش قیافه ی خودتان را تصور کنید
فصل سوم: مستقیم به چهره ی قورباغه ی خودتان بنگرید
فصل چهارم: برکه ی زندگی تان را از قورباغه های زشت پاک کنید
فصل پنجم: مرداب تان را خشک کنید
فصل ششم: آب برکه ی خودتان را عوض کنید
فصل هفتم: زیبایی را در قورباغه ها جست وجو کنید
فصل هشتم: با اعتمادبه نفس به جلو بپرید
فصل نهم: با قورباغه های زشت تان خداحافظی کنید
فصل دهم: بهترین ها را از قورباغه ی خودتان انتظار داشته باشید
فصل یازدهم: قورباغه های رنج آورتان را رها کنید
فصل دوازدهم: هفت عامل مهم برای تبدیل شدن به شخصیتی مثبت اندیش
نتیجه گیری عملکرد به راستی اهمیتی بسیار دارد

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات