کتاب اهرم های پولدار شدن

چگونه در بازی پول آفرینی مهارت یابیم؟ 7 راه کار ساده برای دستیابی به رهایی مالی

5 از 1 نظر

کتاب‌الکترونیکی

حجم دانلود: 11.9 مگا بایت
صفحات کتاب : 719

خلاصه کتاب اهرم های پولدار شدن

معرفی کتاب اهرم های پولدار شدن

کتاب اهرم های پولدار شدن اثر آنتونی رابینز به هیچ وجه نمونه ای از یک کتاب معمولی درباره ی امور مالی نیست. این کتاب در واقع مجموعه ای از حکمت ها و فلسفه های بنیادین را شامل می شود که با به کارگیری آن ها می توانید زندگی تان را پربارتر کنید.

کتاب اهرم های پولدار شدن (Money: Master The Game) در واقع اندیشه های تونی را به همراه اندیشه های 50تن از انسان های بااستعداد در زمینه ی امور مالی برای زندگی شما به ارمغان می آورد و ابزارهایی را در اختیارتان قرار می دهد که شما برای بهینه سازی وضعیت زندگی تان به آن ها نیاز دارید.

 کتاب اهرم های پولدار شدن فقط و فقط درباره ی پولدارشدن نیست بلکه قرار است به انسان ها کمک کند تا بتوانند زندگی دلخواه خودشان را بیافرینند. البته، بخشی از کتاب به تصمیم گیری درباره ی این موضوع مربوط می شود که می خواهید پول در زندگی شما چه نقشی داشته باشد. همه ی ما در زندگی مان درآمد داریم و پول به دست می آوریم. نکته ی مهم درباره ی پول این است که شما بر پولتان تسلط داشته باشید و آن را مدیریت کنید و اجازه ندهید پولتان بر شما تسلط داشته باشد و به گونه ای مدیریتتان کند. به این ترتیب، آزاد و رها خواهید بود تا به شیوه ی مناسب و دلخواه خودتان زندگی کنید.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) برای بشر در نقش کلیدساز قرار می گیرد. او می داند چگونه ذهن شما را گشوده و شکوفا کند تا بتوانید به گزینه های احتمالی مهم تر و بزرگ تر زندگی تان پی ببرید. او، با به کارگیری نگرش و بینش بی نظیرش در زمینه ی طبیعت و سرشت بشری، شیوه ای را برای ساده سازی راهکارهایی یافته است که سرمایه گذاران نامدار جهان از آن ها استفاده کرده اند و به موفقیت رسیده اند. به این ترتیب، ساختاری ساده و هفت مرحله ای را بنیان نهاده است که هر انسانی می تواند آن را در مسیر دستیابی به استقلال مالی به کار ببرد و از نظر اقتصادی به سطحی شایسته و دلخواه برسد.

اگر پاسخ هایی را جست وجو می کنید و متعهد هستید که امنیت و استقلال مالی را برای خودتان و تک تک اعضای خانواده ی عزیزتان به ارمغان آورید؛ پس، بهتر است از آموزش های تونی رابینز بهره مند شوید. کتاب اهرم های پولدار شدن را بخوانید و با به کارگیری راهکارهای آن بکوشید زندگی تان را به گونه ای مثبت و سازنده تغییر دهید.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 719

کنگره : HG179‏‫‬‭/ر15پ9 1395‮الف‬

دیویی : 332/024

کتابشناسی ملی : 4471807‬

شابک : 978-964-236-808-2

سال نشر : 1395

نظرات