1 / 5

دانلود کتاب آیا تو آن گمشده ام هستی؟

نوع محصول: کتاب‌الکترونیکی
حجم دانلود: 2.6 مگا بایت
صفحات کتاب : 519
12,900 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب صوتی آیا تو آن گمشده ام هستی؟ اثر باربارا دی آنجلیس، دانستنی های مفیدی را در مورد شروع رابطه ای سالم و انتخاب فردی مناسب برای ازدواج به شما ارائه می دهد.

با گسترش دانش پزشکی، مبحث نوین روانشناسی و خودشناسی در زمینه ی علم پزشکی شکل گرفت. در سال های اخیر کتب زیادی در حوزه ی خودشناسی ارائه شده اند که در این میان کتاب های باربارا دی آنجلیس (Barbara De Angelis) محبوبیت بالایی در این زمینه دارند.

کتاب آیا تو آن گم شده ام هستی؟ (?Are you the one fore me) راهنمای کاملی برای آغاز یک رابطه محسوب می شود و به شما می گوید که در حقیقت رابطه چیست؟ و درک درستی از آن را در اختیارتان می گذارد و مقدمه ای برای شناخت خود و انتخاب بهتر شخص مورد نظرتان در یک رابطه مناسب است.

عاشق شدن تجربه ای قدرتمند و جادویی محسوب می شود. در آغاز هر گفتگو و هر لحظه، کاملاً منطقی و درست به نظر می آید. اما خیلی زود جذابیت و عاشقی به رابطه ای عادی تبدیل می گردد و مشکلات زندگی مشترک به وجود می آیند. هفته ها و ماه ها طی می شوند تا اینکه یک روز از خود می پرسید آیا او نیمه گمشده ی شماست؟

اگر ازدواج نکرده اید با این کتاب خواهید توانست به ابزار و دستورالعمل های لازم برای انتخابی سالم و موفق برسید و اگر عاشق هستید می توانید از درست بودن رابطه ی خود و موفقیت آن در آینده 100 درصد اطمینان پیدا کنید. هم چنین اگر متأهل هستید به کمک این کتاب می توانید تفاوت های تان را بفهمید و آن ها را متعادل کنید تا بتوانید در کنار هم زندگی شادتری داشته باشید.

این کتاب پنج فصل دارد و در هر فصل به مباحثی چون عشق کافی نیست، چرا و چگونه عاشق شوید؟ و ... پرداخته می شود. افراد زیادی این کتاب را مقدمه ای بر کتاب های دیگر در این زمینه معرفی کرده اند.

در بخشی از کتاب صوتی آیا تو آن گمشده ام هستی، می خوانیم:

«یکی از بزرگ ترین اشتباهاتی که موقع انتخاب همسر می کنیم، توجه به این موضوع است که چقدر «ما» را دوست دارد و چه رفتاری با «ما» دارد، به جای آن که دقت کنیم که با «خودش» چه رفتاری دارد. مردی را می شناسم که مطمئن بود، زن رویاهایش را یافته است. با افتخار می گفت: «هر کاری برای من می کند. خیلی بخشنده و مهربان است. این احساس را به من می دهد که قوی ترین و خوشبخت ترین مرد دنیا هستم.» آن مرد از توجه به این نکته غافل بود که زن کوچک ترین اعتماد بنفسی نداشت...»

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 519

کنگره : ‏‫‬‮‭HQ801‏‫‬‮‭/د9آ9 138۹

دیویی : ‏‫‬‭‬‭۶۴۶/۷۷

کتابشناسی ملی : ‭م‌۸۳-۷۱۵۷

شابک : 964-412-011-6

سال نشر : 1389

نظرات