× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 5

خرید کتاب فروش بیشتر در زمان کمتر

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 1.1 مگا بایت
صفحات کتاب : 271
11,900 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

جیل کنرات در کتاب فروش بیشتر در زمان کمتر، دقیقاً همان نکاتی را ارئه می کند که فروشندگان در عصر پرسرعت امروز به آن محتاج هستند.

راهبردهای مورد مطالعه و آزمایش کتاب فروش بیشتر در زمان کمتر (More sales less time)، برای مدیریت زمان جهت کار فروشندگی طراحی و ارائه شده اند. راهکار های قدیمی مدیریت زمان در دنیای دیجیتالی امروز که برای پرت کردن حواس ساخته شده، دیگر راهگشا نیستند.

امروزه پرمشغلگی دیوانه وار برای بسیاری از فروشندگان تبدیل به شیوۀ زندگی گردیده است. باید افرادی را ملاقات کنیم، ایمیل هایی را بفرستیم، به کسانی تلفن کنیم، دربارۀ موضوعاتی تحقیق کنیم یا پیشنهاد هایی ارائه دهیم. با وجود تمام این کارها احساس مهم بودن، مورد نیاز بودن و با ارزش بودن می کنیم، اما احساس خستگی و تحت فشار بودن هم می کنیم. بسیاری از ما به این موضوع فکر می کنیم که آیا انجام تمام کارها امکان دارد؟ در واقع، این امر به احتمال زیاد ممکن نیست.

ما از وقتی بیدار می شویم تا عصر که انرژی مان تحلیل می رود به دستگاه های هوشمندمان وابسته هستیم و نمی توانیم از این موضوع بگریزیم. اگر بخواهیم در دنیای پر تکاپویمان فقط زنده نباشیم، بلکه رشد کنیم، باید به طور جدی به نحوۀ کار امروز خود نگاه کنیم. هرچند این کار ممکن است اغلب جالب نباشد، اما همیشه راهگشاست.

جیل کنرات (Jill Konrath)، نویسنده ی کتاب، درک کرده که فروش بیشتر لزوماً نتیجۀ کار بیشتر نیست، بلکه نتیجۀ کار کمتر است! در این کتاب او راهنمایی هایی کاربردی برای فروشندگان ارائه کرده است تا بتوانند داد و ستدها را بهتر ارزیابی نموده و انتخاب های لازم برای تمرکز بر مهم ترین مسائل را بیابند. فروشندگان با به کارگیری روزانه ی ابزارها و تاکتیک های طراحی شده ی کتاب می توانند هر چه سریع تر به اهدافشان برسند.

در بخشی از کتاب فروش بیشتر در زمان کمتر می خوانیم:

اگر احساس خستگی مفرط می کنید، کار به نظر امکان ناپذیر می رسد. اگر کارهایتان را به خانه ببرید، دفترتان (و کارتان) همیشه شما را صدا خواهد زد. با این حال، یکی از بهترین کارها آن است که بگویید: «من {در این ساعت} اینجا را ترک می کنم.» و این حرف را جدی بگیرید. رسماً در آن ساعت جادویی، همه چیز را خاموش کنید و بروید.

داشتن زمانی برای ترک کار، شما را مجبور می کند بهتر برنامه بریزید؛ در این صورت، تحمل کمتری نسبت به وقفه ها و پرت اندیشی ها خواهید داشت، حتی آن دسته از عوامل پرت کنندۀ حواس که خودتان تولید می کنید. من این موضوع را چند سال پیش کشف کردم؛ من و همسرم تصمیم گرفتیم یک ماه را در یوتا، ایالتی در جنوب امریکا، بگذرانیم تا از زمستان سخت مینه سوتا خلاص شویم. هنگامی که آن جا بودیم، همیشه در ساعت 2:30 کار را رها می کردم تا بتوانم بیرون بروم و پیاده روی کنم. کمی زودتر بیدار می شدم، اما در اکثر مواقع مؤثرتر بودم؛ زیرا می دانستم زمانی برای متوقف شدن دارم.

بله، گاهی زمان هایی وجود دارند که نمی توانید در ساعت مشخصی کار را ترک کنید؛ مثلاً در جلسه ای هستید که ادامه پیدا می کند یا باید طرحی را برای مشتری آتی خود آماده کنید و او آن را در پایان روز می خواهد. مسئله ای در رابطه با مشتریان وجود دارد که باید حل شود. رئیستان می خواهد با شما دربارۀ پیش بینی انتظارات صحبت کند. ممکن است در ساعت مقرر کار را ترک کنید، اما هنوز کارهایی دارید که باید بعداً انجام دهید.

بسیاری از افراد پرمشغله، از برنامۀ تقسیم شده ای استفاده می کنند تا چیزهای مهم دیگر، مثل: فرزندان، کارهای داوطلبانه و سرگرمی با زندگی شان را تطبیق دهند. داشتن زمانی برای ترک کار، محرک بزرگی است که به شما کمک می کند علاوه بر بهره ور بودن، زندگی کامل تری نیز داشته باشید.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 271

کنگره : ‏‫‬‮‭HF۵۴۳۸/۲۵‏‫‬‮‭/ک۹ف۴۲ ۱۳۹۷

دیویی : ‏‫‬‮‭۶۵۸/۸۵

کتابشناسی ملی : 5061189

شابک : 978-964-236-918-8

سال نشر : 1397

فهرست

بخش 1:چالش را بپذیرید
1-اعتراف به پرمشغلگی دیوانه وار
2-عصر حواس پرتی
3-زمانی برای تغییر
بخش 2:زمان از دست رفته را بازیابید
4-مبدأ خود را کشف کنید
5-ایمیل: دشمن بزرگ ما
6-سم زدایی از صندوق ایمیل
7-بر وسوسه های اتلاف وقت غلبه کنید
8-یک هفته بدون حواس پرتی
9-بازگشت به مسیر درست
10-ساماندهی کامل دیجیتالی
بخش 3 :کار بیشتری انجام دهید
11-تمرکز خود را بیابید
12-بلوک طبقه بندی
13-راه بهتری طراحی کنید
14-طرح خود را بهینه کنید
15-به خودم استراحت می دهم
16-راهبردهایی با شروع سریع
17-باقدرت کار را شروع و باقدرت آن را به پایان برسانید
بخش 4:آسان تر کار کنید
18-تسلط بر زمان
19-پدیدۀ «انگار»
20-مسیری با کمترین میزان مقاومت
21-در نقشتان فرو بروید
بخش 5:فوت کوزه گری موفقیت
22-کار بی ارزش
23-زمان درست، برای بیدار شدن
24-انرژی خود را بازیابید
25- کمک بگیرید
26-مطلقاً کاری نکنید
27-قدم زدن، معادل کارکردن است
28-خود را طوری تنظیم کنید که به موفقیت دست یابید
بخش 6 :سرعت فروش را بالا ببرید
29-از محرک ها استقبال کنید
30-سیستم های صرفه جویی در زمان را بهبود دهید
31-مسیرتان را باز و هموار کنید
32-پلکانی صعودی درست کنید
33-روند تصمیم گیری را آسان تر کنید
34-مشتریان بزرگ تری جذب کنید
35-جمع بندی
ضمیمۀ 1- رهبری تیم فروش با بهره وری بالا
ضمیمۀ 2- به یادگیری ادامه دهید
ضمیمۀ 3- کتاب هایی که ارزش خواندن دارند

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات