نیروی شگفتی آفرین اعتماد به نفس

چگونه در هر بخش از زندگی تان به انسانی توقف ناپذیر، توانمند و جسور در مسیر موفقیت تبدیل شوید؟

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی

حجم دانلود: 1.1 مگا بایت
صفحات کتاب : 247
10,900 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

چگونه در هر بخش از زندگی تان به انسانی توقف ناپذیر، توانمند و جسور در مسیر موفقیت تبدیل شوید؟
برایان تریسی در کتاب نیروی شگفتی آفرین اعتماد به نفس، به شما نشان می دهد چگونه اعتماد به نفستان را تقویت کنید تا به انسانی توقف ناپذیر در مسیر موفقیت تبدیل شوید.

برایان تریسی در زمینه ی درک و آموزش و شیوه های رشد و پیشرفت شخصی مهارت دارد. او در کتاب نیروی شگفتی آفرین اعتماد به نفس (The Power Of Self Confidence) ارزشمند، قفل دروازه ای را می گشاید که به روی موفقیت و کامیابی شما باز می شود. به این ترتیب می توانید توانایی های بی نظیرتان را باور کنید. آموزه های او را در وجود خود نهادینه کنید تا به اهداف ارزشمندتان در زندگی پی ببرید.

در این کتاب می آموزید چگونه اعتمادبه نفس، شهامت و اراده ی تزلزل ناپذیرتان را در هر بخش از زندگی به کار ببرید. شما می آموزید شجاعانه با همه ی مشکلات و فرصت های زندگی تان روبه رو شوید. با خواندن کتاب نیروی شگفتی آفرین اعتماد به نفس، پی می برید می توانید همه ی کارهای سازنده ای را انجام دهید که ذهنتان را بر انجام دادن آن ها متمرکز می کنید.

خبر خوب این است: شما برای دستیابی به موفقیت، کمال و کامیابی در هر بخش از زندگی تان توانایی هایی استثنایی دارید. اگر یک صد بار دیگر هم به دنیا می آمدید؛ باز هم نمی توانستید همه ی استعدادها و توانایی های طبیعی وجودتان را به کار ببرید. یگانه مانع موجود، بین شما و واقعیت یافتن زندگی دلخواهتان، فقط و فقط ترس است. با خواندن این کتاب بسیاری از ترس های زیان بار شما برای همیشه از بین خواهند رفت.

برایان تریسی (Brian Tracy) بیش از بیست وپنج سال، درباره ی مردان و زنان موفق پژوهش کرده است. در واقع او می خواست به ویژگی هایی مشترک در این افراد پی ببرد که سبب شده بود آنان به موفقیتی فراتر از انسان های معمولی برسند. او هزاران کتاب، مقاله و پژوهش را درباره ی موفقیت خوانده و به این نتیجه رسیده است که: یکی از ویژگی های بنیادین برای دستیابی به موفقیت نیروی شگفتی آفرین اعتمادبه نفس است.

برمبنای پژوهش های انجام شده، هر مرد یا زنی که به موفقیتی فراتر از معمول رسیده، در مقایسه با انسان های معمولی، از اعتمادبه نفسی بیشتر بهره مند بوده است. وقتی به مرحله ای می رسید که توانمندی های وجودتان را به معنای واقعی باور می کنید و پی می برید می توانید کمابیش همه ی کارهای ارزشمندی را به ثمر برسانید که به راستی خواستار به ثمر رساندنشان هستید؛ آینده ای پربار خواهید داشت.

راهکارهای تأیید شده و کاربردی کتاب نیروی شگفتی آفرین اعتماد به نفس، بر مبنای زندگی و رفتار بسیاری از مردان و زنان موفق در دنیای امروزی به دست آمده و اعتبار علمی همه ی آن ها با پژوهش و تجربه ثابت شده است. اگر این راهکارها را در زندگی تان به کار ببرید؛ می توانید اعتمادبه نفستان را تقویت کنید، به گونه ای که به خواسته های ارزشمندتان در زندگی برسید.

در بخشی از کتاب نیروی شگفتی آفرین اعتماد به نفس می خوانید:

وقتی انرژی وجودمان را برای دستیابی به اهداف کوچک تر به کار می بریم؛ اعتمادبه نفسمان برای تعیین اهدافی بزرگ تر و دستیابی به آن ها افزایش خواهد یافت. اعتمادبه نفس ما در حالی پرورش می یابد که به تدریج پیشرفت می کنیم و به مرحله ای می رسیم که دیگر از به عهده گرفتن مسؤولیت های مهم نمی هراسیم.
درحقیقت، عادت تعیین اهداف بزرگ تر و دستیابی به آن ها برای تقویت اعتمادبه نفس و توانایی شخصی ما ضروری است. فقط زمانی می توانید خودتان را به معنای واقعی باور کنید که می دانید می توانید همه ی مسئولیت های خودتان را با مهارت انجام دهید.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 247

کنگره : BF575 /‮الف‬6‬‏‫‬‮‭‭ت44 1392

دیویی : 158

کتابشناسی ملی : 3041136

شابک : 978-964-236-506-7‬‬

سال نشر : 1392

نظرات