1 / 3

دانلود کتاب بندر امن

نوع محصول: کتاب‌الکترونیکی
حجم دانلود: 705.7 کیلو بایت
صفحات کتاب : 237
تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 238
2,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

بندرامن کتابی است از آوازهای گمشده در غرش بمب ها. سوفی آواز می خواند و صدای آژیر و بمب فرو می ریزد؛ آغازی درخشان برای داستانی که قرار است از جنگ بگوید و از کودکان. کودکانی مثل سوفی و برادرش که تیرباران نیروهای آلمانی، خانه شان را در لندن خراب کرده، مادرشان در بیمارستان است و پدرشان در جبهه. حالا قرار است آن ها به ایرلند، نزد پدربزرگشان بروند، جایی که جنگ نیست، اما خشونت و جدیت رفتار پدربزرگشان نمی گذارد که خاطره جنگ را با سرخوشی های کودکانه از یاد ببرند.

«بندر امن» داستان آواز خواندن این کودکان است در پناهگاههای لندن، ایرلند و هر جایی دیگری که می شود از بمب به آن پناه برد و خود را به دست امواج جادویی موسیقی سپرد. نویسنده در ابتدای کتاب ترانه ای به نام «شب بخیر کودکان هرجا که هستید» آورده که در طول جنگ جهانی دوم شب ها از رادیو پخش می شده است.رمان با موضوع جنگ جهانی دوم و در ۳۰ فصل با عناوینی مانند پناهگاه، بازماندگان بمباران، بیمارستان سنت مارین، یادگاری، اینجا لندن است، دوران جنگ، بمب افکن و بندر امن، نوشته شده است.

از ماریتا کانلن مک کنا نویسنده ایرلندی داستان، کتاب پرفروش «زیر درخت زالزالک» نیز که درباره سال های قحطی بزرگ ایرلند در سال ۱۹۹۱ است، جایزه اول انجمن کتابخوانی ایرلند را دریافت کرده است. از این نویسنده، کتاب پرفروش «زیر درخت زالزالک» که درباره سال ‏های قحطی بزرگ ایرلند، در سال 1991 جایزه اول انجمن کتابخوانی ایرلند را دریافت کرده است...

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 237

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 238

کنگره : ‏‫‭PZ۳‏‫‭‭/ک‌۲۸۱۵ب‌۹ ۱۳۸۸

دیویی : ‏‫‭۸۲۳/۹۱۴

کتابشناسی ملی : 1791924

شابک : 978-964-506-809-5

سال نشر : 1388

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

فهرست

پناهگاه
وضعیت عادی
مقابل خانه
بازماندگان بمباران
آسیب
بیمارستان سنت مارین
فیلم خبری
خداحافظی
پناه جویان
فرار کن خرگوش،فرار کن
سفر دریایی
استقبال
کاری گرون
گری استونز
قایم باشک
اینجا لندن است
دالی و مود
یادگاری
آسمان آبی
آب های تیره
دوران جنگ
کسی زنده نماند!
حلیم و خورش کاری
انزوا
اژدر
لندنی ها
بِرن اَبی
بخشش
بمب افکن
بندر امن

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات