1 / 3

مدیریت افتخار آمیز


دانلود کتاب مدیریت افتخار آمیز

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 632.7 کیلو بایت
صفحات کتاب : 462
12,900 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب نارگیل های تلخ، رمانی با بن مایه های عاشقانه است که توسط پانیذ ذاکر به رشته تحریر درآمده.

در بخشی از کتاب نارگیل های تلخ می خوانیم:

فریاد زد: «روتو از من برنگردون، رویا! با من این طوری رفتار نکن.»چرخیدم و یک بار دیگر نگاهش کردم. چهره ای که زمانی برایم بسیار زیبا و دوست داشتنی بود، اکنون کریه و ناآشنا به نظرم می رسید. گفتم: «برو؛ دیگه همه چی بین ما تموم شده. یادت نیست؟ خودت اینو به من گفتی.»

کلافه و عصبانی دستی به سر تراشیده اش کشید و به تندی گفت: «غلط کردم. خوب شد؟ آره، گفته بودم، اما حالا همه چی فرق کرده، من عوض شدم. اگه تو از لجبازی دست برداری، همه چی درست می شه. وضعمون خوب می شه، می تونیم بازم با هم باشیم… اصلا برمی گردیم ایران، موافقی؟»

پوزخندی زدم و گفتم: «تو دیوونه ای، نمی فهمی چی داری میگی. برو… برو و دست از سرم بردار.»
چند لحظه ای با چشم های بی حالتش نگاهم کرد و زیر لب غرید: «گفتم با من این جوری رفتار نکن، رویا، وگرنه بد می بینی، بدجوری بد می بینی.»

نمی دانستم باید از تهدیدش بترسم یا نه، اما خوب می دانستم که دیگر به هیچ قیمتی حاضر نیستم مانند گذشته زندگی کنم. بدون اینکه کلمه ی دیگری بگویم، برگشتم و به راهم ادامه دادم. صدایش را از پشت سر شنیدم: که صدایم زد. «رویا!»

اهمیتی ندادم. حرفی برای گفتن باقی نمانده بود. ناگهان صدای رعد شنیده شد و به دنبالش قطرات درشت باران را روی سر و صورتم حس کردم. می بایست عجله می کردم. می بایست زودتر خودم را به محل کارم می رساندم. اما انگار او دست بردار نبود. این بار صدایش را درست پشت سرم شنیدم. «رویا!»

در اوج عصبانیت برگشتم تا بگویم دست از سرم بردارد. اما بلافاصله سوزشی شدید را در پهلویم حس کردم. بی اختیار از درد جیغی کشیدم و دستم را روی پهلویم گذاشتم. نگاهم به سوی او برگشت. چاقویی خون آلود در دست داشت و از سر نفرت به من خیره شده بود.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 462

کنگره : PIR8056‭ /‮الف‬55‏‫‭ن2 1392

دیویی : 8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 2809493

شابک : 978-964-236-462-6‬‬

سال نشر : 1392

نظرات