× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

خرید کتاب ارتباط نامربوط

نوع محصول: کتاب‌الکترونیکی
حجم دانلود: 5.0 مگا بایت
صفحات کتاب : 520
18,900 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

مهرنوش صفایی کتاب ارتباط نامربوط را در ژانر رمان روانشناسی بر اساس داستانی حقیقی نوشته و به انواع ارتباطات نامربوط بین زن و مرد می پردازد.

گاهی دو نفر با هم در ارتباط اند، اما از نظر فرهنگ خانوادگی با یکدیگر تفاوت دارند، گاهی از نظر سن با هم مرتبط نیستند و گاهی هم از نظر جایگاه اجتماعی با هم سازگاری ندارند. صفایی کتاب ارتباط نامربوط را از نتیجه ی تحقیقات روانشناسی موردهای عینی که برای مشاوره به او مراجعه داشته اند، تالیف کرده است.

جملات برگزیده کتاب ارتباط نامربوط:

- وقتی یه طرف رابطه، با همه وجودش توی بازی نیست؛ آخرش بازنده ای!
- آنچه مسیر سرنوشت مردم رو می سازه، بازتاب اعمالیه که خودشون انجام دادن.
- جنگیدن و خرد و خمیر شدن، شرط اول عشقه، خمیره عشقه؛ غیر از این باشه اصلاً عاشق نیستی!
- غمگین ترین پایان عاشقانه دنیا، مرگ نیست، دوست داشتن کسی است که هست اما کنارِ تو نیست!

در بخشی از کتاب ارتباط نامربوط می خوانیم:

رؤیا از دیدن ویلای سفید لب آب حسابی جا خورد. فکرش را هم نمی کرد من چنین بهشت بَرینی داشته باشم. مخصوصاً از دیدن اتاق هایی که ویوی پنجره شان دریا و ساحل بود و بیشتر از آن، از دیدن حیاط سرسبز و مشجر ویلای سفید که در نهایت به آغوش آبی دریا ختم می شد، حسابی هیجان زده شد. مش حیدر هم خدایی کم نگذاشته بود… هرچی چراغ و آب نما و نورپردازی مخفی و غیرمخفی روزی توی ساختمان این ویلا کار شده بود، همه را باهم روشن کرده بود. دست آخر هم یک میز شام مفصل برایمان لب آب تدارک دیده بود… کباب چنچه و دل و جگر، با ماست محلی و دوغ و ترشی و کلم شور و نان تازه سنگک!! نمی دانم کی وقت کرده بود این همه غذا را تهیه و تدارک ببیند! کی رفته بود خرید؟! کی پخته بود؟ کی رُفته بود؟! خدایی من که سر از کارش درنیاوردم!

حالا هم ایستاده بود گوشه ایوان و داشت با چشم های ریز شده و لب های درهم غنچه شده، حالت صورت متعجب و حیرت زده رؤیا را برانداز می کرد. بالاخره رؤیا با ذوق گفت: «عجب جای رؤیایی و دنجی… جون می ده واسه اینکه بیای اینجا اتراق کنی و کتاب بنویسی!»

با لبخند عاشقانه ای از ته دل گفتم: «کاش واسه یه بار هم که شده، تو بیای اینجا اتراق کنی و کتاب بنویسی!»

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 520

کنگره : PIR۸۱۳۴‭ /ف۳۴۵۶‏‫‭‮الف‬۳۷ ۱۳۹۷

دیویی : ۸‮فا‬۳/۶۲‬

کتابشناسی ملی : 5119059

شابک : 978-964-236-934-8‬‬

سال نشر : 1397

فهرست

بخش اول
فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
فصل چهارم
پایان نامه

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات