نترسید انجام دهید

درس هایی برای زندگی و تجارت

3 از 1 نظر

کتاب‌الکترونیکی

حجم دانلود: 3.8 مگا بایت
صفحات کتاب : 166
10,900 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

بهترین درسی که در زندگی ام آموختم این بود که دست به کار شوم و کاری انجام دهم.
اگر در شروع به انتها فکر کنید، اگر به همه مایل هایی که می خواهید طی کنید بیندیشید و اگر به همه خطراتی که ممکن است با آن ها روبه رو شوید نظر کنید، ممکن است هرگز قدم اول را بر ندارید. در زندگی اگر برای رسیدن به هر آنچه که می خواهید تلاش لازم را نکنید، هرگز به هدفتان نخواهید رسید.

قدم اول را بردارید و چالش های فراوان پیش روی خواهید داشت. ممکن است با موانعی روبه رو شوید، اما در نهایت موفق می شوید.

اولین بار روز جهانی کتابِ سال 2006 از من خواسته شد کتاب نترسید، انجام دهید را به رشته تحریر درآورم. هدف این بود که مطالبی دوست داشتنی و الهام بخش برای علاقه مندان کتاب بنویسم تا آن ها به خواندن کتاب های بیشتر تشویق شوند.

چاپ اول این کتاب کم حجم بیش از حد انتظار من فروش کرد و در اقصی نقاط جهان به فروش رفت. این کتاب مقام اول فروش را در کشور افریقای جنوبی به دست آورد و در استرالیا در شمار کتاب های برتر سال قرار گرفت. از استقبالی که از این کتاب شد در پوست نمی گنجیدم. خیلی ها برایم نامه نوشتند و یادآور شدند این کتاب به آن ها الهام بخشیده و تشویقشان کرده است. در ضمن به این نتیجه رسیدم فقط خوانندگان نوظهور، که در واقع کتاب برای آن ها نوشته شده، از خواندن آن لذت نبردند.

یک سال بعد از من خواستند ویراست دوم کتاب را به چاپ برسانم و مطالبی به آن اضافه کنم تا جمع بیشتری از آن بهره ببرند. در ویراست جدید تمام درس های اولیه من در زندگی همراه با مطالب جدیدی که به آینده نگاه داشت به چاپ رسید.

در هر مرحله از نگارش کتاب بی آن که عمد و قصدی در کار باشد، درس هایی جدید آموختم. درس آموزی از زمانی شروع شد که جوان بودم. آموزش در مدرسه ادامه یافت و در تجارت پیگیری گردید. من هنوز در حال یادگیری هستم و هرگز این یادگیری متوقف نمی شود. این درس ها در تمام مدت زندگی به من کمک کرده اند و امیدوارم شما نیز با خواندن این کتاب به مطالبی پی ببرید که به شما الهام دهند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 166

کنگره : ‏‫HC۲۵۲/۵‭‬ ‭/ب۴آ۳‏‫‬‮‭ ۱۳۹۵

دیویی : ‏‫‬‮‭۳۳۸/۰۴۰۹۲

کتابشناسی ملی : 4363982

شابک : ‏‫‬‮‭978-964-236-789-4

سال نشر : 1395

نظرات