1 / 3

لحظه‌ای که او ترکم کرد

گاهی بهتر است رازها سر به مهر بمانند

موضوعات


دانلود کتاب لحظه‌ای که او ترکم کرد

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 2.0 مگا بایت
صفحات کتاب : 399
19,900 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب لحظه ای که او ترکم کرد اثر سوزان لوئیس، روایت گر زندگی شخصی به نام اندی است که در ساحل کسترلی زندگی می کند.

ساحل کسترلی همیشه پر از رمز و راز است. بعضی از این رازها تیره و گناه آلود و یکی از آنها مرگ بار خواهد بود. اندی، کارآگاه سابق، در زندگی زناشویی خویش به بن بست رسیده است.

در طول داستان یکی از دانشجویان جوان شهر بدون هیچ ردپایی ناپدید شده و از این رو اندی دوباره دست به کار می شود. در همین موقع نیز معلم محبوب شهر، خانم رزی کین، به شدت بیمار می شود و نمی خواهد این موضوع را به خانواده خود اطلاع دهد.

اندی و رزی نمی دانند سفر یک آن ها از رازی سر به مُهر پرده بر خواهد داشت. هرگز گمان نمی کردند اوضاع زندگی شان تا این حد زیر و رو بشود.

در بخشی از کتاب لحظه ای که او ترکم کرد (The moment she left) می خوانیم:

در روئینا زلدا کین به فیتزجرالد، یکی از نویسندگان قرن بیستم، علاقه داشت، برای همین اسم زلدا را برای او انتخاب کرده بود. دوستان صمیمی و خانواده اش او را رزی صدا می کردند. وقتی وارد شهر شد از روی محبت، او را خانم سی خطاب می کردند (حرف اول نام خانوادگی او به زبان لاتین)، زیرا در چهل سال گذشته دوست داشتنی ترین معلم دبیرستان کسترلی بود. نمایشنامه و ادبیات انگلیسی درس می داد، ترم پیش بازنشسته شد، بین دانش آموزان چند نسل اخیر، کسی نبود که نمایشنامه های متفاوت کمدی، تراژدی، رمانس یا حتی ژانر وحشت را در کلاس های او نگذرانده و اجرا نکرده باشد. پاملا عقیده داشت خواهرش رزی برای تک تک این نمایشنامه ها می میرد (او این جمله را با غرور و مهربانی به زبان نمی آورد، بیشتر به نظر می رسید حرصش گرفته باشد؛ اما شاید شما این طور برداشت کرده اید، رزی او را بهتر می شناخت و چیزی به دل نمی گرفت).

پاملا دو سال از رزی کوچک تر بود، تقریباً در هیچ چیز به او شباهت نداشت، همیشه از عالم و آدم و حتی از دخترهایش دلخور بود که حالا سی ویک و بیست و نه ساله بودند. به نظر می رسید آن ها خاله رزی را بیشتر از مادرشان دوست دارند. رزی و دخترها اصرار می کردند که این طور نیست؛ اما ویکتور، همسر مرحوم رزی، با پاملا هم عقیده بود، البته هیچ وقت جلوی پاملا چنین حرفی نمی زد. او مرد بی رحمی نبود، البته چندین بار به رزی گفته بود که خواهر کوچک ترش او را دیوانه می کند.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 399

کنگره : ‏‫‬‮‭PZ۳‏‫‬‮‭/ل۹ل۳ ۱۳۹۸

دیویی : ‏‫‬‮‭۸۲۳/۹۱۴

کتابشناسی ملی : 5617023

شابک : 978-622-220-054-1

سال نشر : 1398

فهرست

فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
فصل چهارم
فصل پنجم
فصل ششم
فصل هفتم
فصل هشتم
فصل نهم
فصل دهم
فصل یازدهم
فصل دوازدهم
فصل سیزدهم
فصل چهاردهم
فصل پانزدهم
فصل شانزدهم
فصل هفدهم
فصل هجدهم
فصل نوزدهم
فصل بیستم
قدردانی

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات