1 / 1

تفکر مثبت

نویسنده :

ارائه دهنده : آذرسا

گوینده : نازنین آذرسا

موضوعات


دانلود کتاب تفکر مثبت

نوع محصول: صوتی
حجم دانلود: 42.1 مگا بایت
4,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب صوتی تفکر مثبت اثر جول اوستین، به شما می آموزد که افکار منفی خود را به افکار مثبت تبدیل کنید و به آرامش درونی برسید.

هر روز، ما شروع به انتخاب نوع نگرشی که قصد داریم داشته باشیم، می نماییم. می توانیم انتخاب کنیم که شاد باشیم و به قسمت روشن نگاه کنیم. انتظار چیزهای خوب را داشته باشیم، معتقد باشیم که رویاهایمان اتفاق خواهد افتاد. یا می توانیم انتخاب نماییم که منفی باشیم و بر روی مشکلات مان تمرکز نماییم. بر روی چیزهایی که انجام نشدند متوقف شویم و با ناامیدی و نگرانی همراه شویم. هیچکس نمی تواند شما را مجبور به داشتن نگرشی ویژه نماید. زندگی بسیار بهتر ادامه خواهد داشت اگر انتخاب نمایید که مثبت باشید.

هنگامی که صبح بیدار می شوید انتخاب کنید که شاد باشید، انتخاب نمایید که برای روزی که در پیش دارید شکر گذار باشید. انتخاب کنید که بر روی چیزهای ممکن تمرکز نمایید. یک نگرش خوب به طور خودکار به وجود نمی آید اگر شما آن را انتخاب نکنید.

به احتمال بسیار زیاد به تفکر منفی برخواهید گشت اگر اینطور فکر کنید که: حس خوبی برای رفتن به سرکار ندارم ،موانع فراوانی پیش روی من قرار گرفته است، هیچ وقت چیز خوبی برای من اتفاق نمی افتد. مشکل این است که یک نگرش منفی زندگی شما را محدود خواهد کرد.

همه ما با مشکلات مواجه می شویم، همه ما زمان های سختی را داریم اما نگرش صحیح این است که این مشکل اتفاق نیفتاده که از بین نرود بلکه اتفاق افتاده تا بگذرد.

جول اوستین (Joel Osteen)، یکی از بزرگ ترین روانشناسان انگیزشی، نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. محتوای صحبت های این فرد، طوری هست که بیشتر به جلسات مشاوره روانشناسی شباهت دارد تا موعظه دینی. او تا به حال هفت کتاب نوشته که تمامی این کتاب ها در صدر کتاب های برتر نیویورک تایمز قرار گرفته اند و بعضی از آن ها بیش از 200 هفته در صدر بهترین کتاب های نیویورک تایمز بوده اند.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات

zohreh mi

کتاب های جول اوستین عالی ان

1398/5/25

پاسخ