× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 5

110 راز یک ازدواج موفق

موضوعات


خرید کتاب 110 راز یک ازدواج موفق

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 201.6 کیلو بایت
صفحات کتاب : 114
5,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب 110 راز یک ازدواج موفق نوشته ی مرجان علیپور نجاران، به تکنینک های کاربردی که در بقا و خوشبختی زندگی زناشویی نقش اساسی دارند، اشاره می کند.

خانواده نهادی مقدس است که هسته اولیه آن از ازدواج زن و مرد شکل می گیرد. این دو موجود انسانی با ویژگی های خاص خویش، مسیر زندگی شان را به گونه های مشترک و متفاوت از زندگی مجردی خویش طی می نمایند.

بیشتر اختلافات زناشویی ناشی از اختلاف نظرات و تفاوت سلیقه ها می باشد. بنابراین هر چه گذشت و فهم و درک طرفین بیشتر باشد، کشتی زندگی مشترک آنان طوفان های کمتری را پشت سر خواهد گذاشت. به عبارت دیگر، کوته فکری، خودخواهی، تنگ نظری عواملی هستند که به شدت پایه های خانواده را سست می کند و در کوتاه مدت باعث فرو ریختن آن می شود.

اگر نگاه تان به طرف مقابل عمیق و واقع بینانه باشد و نگرشی مبتنی بر احترام و گذشت و عشق داشته باشید، خیلی زود خوشبختی را در آغوش خواهید کشید، اما برای بنا نهادن یک کانون خانوادگی گرم و خوشبخت چه باید کرد؟

در بخشی از کتاب 110 راز یک ازدواج موفق می خوانیم:

زخم های قدیمی را باز نکنید.
بحث ها و اختلافات قدیمی را از نو زنده نکنید.

دعواهای کهنه پرونده اش بسته شده است. پس موضوع مشاجره را زنده نگه ندارید. اگر مدام بحث های قدیمی را یادآوری کنید، زندگی تان مثل مین هر لحظه در انتظار انفجار خواهد بود. دلخوری هم همیشه بین این زوج ها باقی می ماند.

بعضی ها دوست دارند این درگیری ها را مدام احیا کنند. در اوج دعوا هم این نکته را به خاطر داشته باشید که در نهایت قرار است با هم زندگی کنید. در اوج خشم هم باید حواستان باشد با کسی که سال ها و ماه ها خاطره دارید قرار نیست مثل دیگران درگیری پیدا کنید.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 114

کتابشناسی ملی : 482443

شابک : 0-8-96850-600-978

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات