110 راز رسیدن به آرامش

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی

حجم دانلود: 185.1 کیلو بایت
صفحات کتاب : 114
5,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

چند سال پیش آندره مالرو اعلام کرده بود که قرن بیست و یکم یا یک قرن معنوی خواهد بود یا نخواهد بود. به نظر من این گفته صحیح است. اگر نگاهی به جهان بیندازیم خواهیم دید که بیش از پیش درباره اهمیت سرمایه گذاری در زندگی معنوی همانند جنبه های عقلانی و فیزیکی آن خواهیم شنید. در جهان امروز افراد زیادی دوست دارند زندگی معنوی خود را تقویت کنند، اما نمی دانند از چه راهی و چگونه؟ خصوصیات و نگرش و رفتارهای عمومی مردان و زنانی که موفق به پیمودن این مسیر شده اند، به طور دقیق چه می باشد؟ شاید برخی از منابع و روش ها از نظر شما قدیمی و از مد افتاده باشند و از خود بپرسید که برخی از افراد چطور می توانند به آرامش روحی دست پیدا کنند.

نکات ارائه شده در این کتاب بسیار ساده است و در عین حال برای رسیدن به یک زندگی معنوی و آرامش روحی بسیار اساسی است. بدون آنها کلمات «زندگی معنوی» فقط به صورت یک مفهوم انتزاعی باقی خواهد ماند، و به شکل حقیقی و مؤثر محسوس نمی شود.

در بخشی از این کتاب می خوانیم:
" وقتی که فقط بر روی خودتان متمرکز هستید و فقط به چیزهایی که مربوط به خودتان است اهمیت می دهید، هیچ گاه نمی توانید به آرامش حقیقی دست یابید. وقتی بدون انتظار و با سخاوت از بقیه، مراقبت می کنید یا به آنها اهمیت می دهید، بسیاری چیزهای خوب و نیک به شما بر می گردند، چیزهای خوبی که آرامش درونی به همراه دارند. هر عملی که از روی محبت و دلسوزی با نیت خالصانه انجام می دهید راه شما را برای رسیدن به آرامش هموارتر می کند."

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 114

کنگره : ‏‫BF۶۳۷‭‬ ‭/آ۴‏‫‭م۸ ۱۳۹۶‬‬

دیویی : ‏‫‬‭‬‮‭۱۵۸/۱

کتابشناسی ملی : 4824528

شابک : 978-600-96850-9-7

سال نشر : 1396

نظرات